STS
fot. Riot Games

Mocniejsi Teemo i Lux, słabsi Akshan oraz Quinn. Co jeszcze Riot planuje w patchu 11.21?

Worldsy Worldsami, ale League of Legends samo się nie zaktualizuje. Riot Games mimo trwających mistrzostw świata nie zamierza ignorować samej gry i zaprezentował listę zmian, jakie czekają nas w patchu 11.21 (a w zasadzie zmian dotyczące bohaterów, run czy przedmiotów. Wielce prawdopodobne, że zainteresują Was inne modyfikacje, o których więcej przeczytacie poniżej). Warto pamiętać, że lista ta nie jest ostateczna i niektóre z już wypisanych na niej pozycji mogą ulec zmianie, ba – mogą też być dodane zupełnie nowe, jeśli Riot uzna, że pominął coś znaczącego.

CZYTAJ TEŻ:
Koniec /all chatu m.in. w rankedach w League of Legends!

Wzmocnieni m.in. Teemo, Lux oraz Jinx

Patrząc na długość tej listy, trzeba przyznać, że nie jest to jedna z największych aktualizacji w świecie LoL-a, aczkolwiek zdaniem Riot Phlox może okazać się dość istotna – głównie przez zmiany niedotyczące bohaterów. Zacznijmy jednak właśnie od postaci pierwszoplanowych, czyli… postaci w grze. Sześć z nich w niedalekiej przyszłości otrzyma wzmocnienia, pięć natomiast oberwie nerf hammerem. W gronie tych pierwszych znalazły się Sion, Jinx, Teemo czy Lux, a najwięcej usprawnień otrzyma ta ostatnia. Jeśli natomiast chodzi o największe, to nie można przejść obojętnie wobec Oślepiającej Strzałki (Q) Teemo – umiejętność ta będzie szybciej dostępna do ponownego użycia, efekt oślepienia będzie trwał dłużej, a pocisk szybciej znajdzie cel.

Quinn, Akshan czy Miss Fortune słabsi

Osłabienia wśród czempionów nie są już tak rozległe, bo w większości przypadków dotyczą tylko jednego współczynnika danej umiejętności. I tak na przykład Quinn będzie otrzymywała mniejszą premię do prędkości ataku z Wyostrzonych Zmysłów (W), a ciosy Heroicznego Zamachu (E) Akshana nie będą zadawały tak dużo obrażeń na wyższych poziomach zdolności, jak dotychczas. Wyjątkiem jest Miss Fortune, która oprócz zwiększonego kosztu Szybkiego Kroku (W) pożegna się z blisko 26 punktami jej podstawowych zasobów many.

Zmiany również w runach i dwóch przedmiotach

Jeśli chodzi o pozostałe modyfikacje, te głównie dotyczą run – zmiany czekają bowiem na cztery z nich, a mianowicie Pomysłowego Łowcę, Krwiożerczego Łowcę, Opiekuna oraz Zdobywcę, a także na bonus do zdrowia w statystykach run. W kwestii inwentarza dotknięto natomiast Łamacza Falangi oraz Chłeptacza Posoki. Pełną listę planowanych zmian w patchu 11.21 możecie znaleźć poniżej:

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Co słychać w ESL MP? Statystyki graczy po siedmiu kolejkach

Kiedy to zleciało? Za nami już siódmy tydzień ESL Mistrzostw Polski w CS:GO. Tydzień ponownie nieco przetrzebiony, bo w akcji nie oglądaliśmy m.in. HO...