STS
Ultraliga, Sezon 6, puchar
fot. Ultraliga/Radosław Makuch

Iron Wolves awansuje do siódmego sezonu Ultraligi!

Dziś poznaliśmy dziewiątą drużynę, która powalczy o mistrzostwo Ultraligi, czyli czołowych rozgrywek League of Legends w Polsce i krajach bałtyckich. Wyścig o mistrzostwo siódmego sezonu UL u boku ośmiu nadwiślańskich formacji rozpoczną na pewno Iron Wolves. Zespół Michała „Misia” Kopacza pokonał Goskillę w finale drabinki wygranych Ultraliga Expansion Tournament, zgarniając jeden z dwóch wolnych slotów.

IW lepsze w finale górnej drabinki

Co więcej, Wilki dokonały tego nie przegrywając ani jednej potyczki – nie tylko dziś, ale również w meczu pierwszej rundy. W zeszłą niedzielę łupem IW padło EESTI RÄSTIKUD, które już pożegnało się z zawodami, przegrywając również z Method2Madness. Wilki natomiast zapewniły sobie miejsce w finale górnej drabinki, gdzie znalazła się również Goskilla z Radosławem „SH4DOWUSEM” Walkowiakiem na pokładzie. Jednak ona również musiała uznać wyższość Iron Wolves, szczególnie w pierwszej grze, która trwała niewiele ponad 24 minuty. Dwie kolejne aż tak jednostronne nie były, ale koniec końców to i tak Wilki mogły radować się z wygranych – a po zdobyciu trzeciej z nich również z awansu do Ultraligi.

Drugi slot wciąż do wzięcia

Przed nami jeszcze dwa mecze w ramach Ultraliga Expansion Tournament. Jutro Method2Madness podejmie GOEXANIMO, a w najbliższy poniedziałek zwycięzca tego spotkania zmierzy się z Goskillą o ostatni wolny slot w UL. Przegrani obu tych meczów utracą szansę na grę w czołowej dywizji rozgrywek organizowanych przez Frenzy.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Rogue Inspired

Rogue wciąż w grze! Inspired i spółka pokonują FPX na Worlds

Ostatnim zaplanowanym spotkaniem dla Rogue w fazie grupowej był mecz z FPX. Obie ekipy miały za sobą dość trudny dzień rozgrywek. Wicemistrzowie LoL P...