STS
fot. K1CK Neosurf

Lista zamknięta – znamy wszystkich uczestników Trinity Force Pucharu Polski

Wczoraj odbyły się czwarte i zarazem otwarte kwalifikacje do tegorocznej edycji Trinity Force Pucharu Polski. Razem z ich zakończeniem poznaliśmy ósmego uczestnika głównego turnieju, gdzie już czekają między innymi AGO ROGUE oraz Illuminar Gaming. Tym razem najlepszy okazał się skład Ricardo and friends, gdzie możemy znaleźć kilka dość dobrze znanych twarzy, w końcu Toni „Sacre” […]

Wczoraj odbyły się czwarte i zarazem otwarte kwalifikacje do tegorocznej edycji Trinity Force Pucharu Polski. Razem z ich zakończeniem poznaliśmy ósmego uczestnika głównego turnieju, gdzie już czekają między innymi AGO ROGUE oraz Illuminar Gaming. Tym razem najlepszy okazał się skład Ricardo and friends, gdzie możemy znaleźć kilka dość dobrze znanych twarzy, w końcu Toni „Sacre” Sabalić, Stefan „Stefan” Nikolić oraz Łukasz „Puki Style” Zygmunciak to zawodnicy do niedawna reprezentujący barwy K1CK. Tercet ten w połączeniu z duetem z Zero Tenacity w postaci Töröka „Meighta” Máté i Wojciecha „Wojtusia” Świderskiego wywalczył awans w czołowej ósemce i już wkrótce stanie do walki o nagrody z puli 50 tysięcy złotych.

Problemy z jednym z uczestników

Po drodze Ricardo and friends wyeliminowali m.in. Parówa Party z Damianem „Wyskiem” Adamczykiem, Marcinem „bucu” Świechem i Kacprem „Czypsym” Zaparuchą na pokładzie. W finale natomiast ekipa Puki Style’a zmierzyła się z Mi amigos patronos… które wywołało pewne kontrowersje. Niektórzy z uczestników mieli wątpliwości, czy na pewno ten skład może brać udział w rozgrywkach i czy posiada wystarczającą liczbę graczy kwalifikujących się jako Lokalnie Wyszkoleni Zawodnicy. Śledztwo ze strony administracji turnieju nie wykazało jednak żadnych uchybień, a informację o zezwoleniu na dalszą grę zespołu przekazał jeden z sędziów, Piotr „Pterek” Klunder.

Sam wynik Mi amigos patronos był dość zaskakujący, bo formacja ta pokonała w półfinale najeżony gwiazdami polskiej sceny Szyfr Cezara, gdzie wystąpili chociażby Damian „defles” Filipow i Patryk „Mystiques” Piórkowski. Koniec końców jednak polska piątka musiała pogodzić się z eliminacją w półfinale i w głównym turnieju jej nie zobaczymy. Mi amigos patronos jednak też nie, bo w meczu o awans (notabene rozgrywanym już w formacie BO3) drużyna ta nie odniosła już ani jednej wygranej z Ricardo and friends i tym samym to Wojtuś i spółka wywalczyli przepustkę do głównej fazy.

Ostateczna lista uczestników Trinity Force Pucharu Polski 2021:

  • AGO ROGUE
  • elo turysci
  • Illuminar Gaming
  • Pety Bez Sosu
  • piratesports
  • Ricardo and friends
  • Team ESCA Gaming
  • Widzisz mnie?

Główny turniej rozpocznie się już za niespełna tydzień – dokładnie we wtorek 26 października. Pierwszy etap zostanie rozegrany w dwóch osobnych grupach, a w każdej z nich cztery formacje przystąpią do drabinki podwójnej eliminacji. Do play-offów awansują po dwie najlepsze ekipy z każdego ze zbiorów i ta czołowa czwórka zmierzy się w ostatecznej walce o 26 tysięcy złotych w drabince pojedynczej eliminacji. Wszystkie mecze Trinity Force Pucharu Polski będziecie mogli obejrzeć na kanałach Polsat Games na Twitchu oraz w serwisie YouTube.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

The Lycans pierwszymi spadkowiczami z ESL MP, Wisła nowym wiceliderem

Na kolejkę przed końcem fazy zasadniczej ESL Mistrzostw Polski Jesień 2021 poznaliśmy pierwszego spadkowicza. Tym okazali się The Lycans, co bynajmnie...