STS
fot. RixGG

memset zasila szeregi Rix.GG Thunder. Francuz zagra w jednym zespole z Mickebwoyem

Za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych Rix.GG Thunder oficjalnie potwierdziło, iż szeregi europejskiej formacji dywizji VALORANTA zasilił Laurent „memset” Werly. Francuz przed dołączeniem do brytyjskiej organizacji przez niemal pół roku występował w barwach rodzimego Yendez. Rix.GG ponownie w komplecie Po tym, jak w sierpniu skład europejskiej drużyny opuścił Tom „otom” Hart, wytworzyła się luka, która została […]

Za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych Rix.GG Thunder oficjalnie potwierdziło, iż szeregi europejskiej formacji dywizji VALORANTA zasilił Laurent „memset” Werly. Francuz przed dołączeniem do brytyjskiej organizacji przez niemal pół roku występował w barwach rodzimego Yendez.

Rix.GG ponownie w komplecie

Po tym, jak w sierpniu skład europejskiej drużyny opuścił Tom „otom” Hart, wytworzyła się luka, która została załatana dopiero w drugiej połowie października. Po bardzo długich testach Rix.GG finalnie zdecydowało się na zakontraktowanie memseta. Według Arrana „Halo” Spake’a Francuz przed dołączeniem do ekipy Mikołaja „Mickebwoya” Chojnackiego odbywał testy m.in. w FPX, jednak najwidoczniej nie przełożyło się to na stały angaż.

O tym, jak rozbudowane były przeprowadzane testy przez Rix.GG, może świadczyć sierpniowy raport Krystiana „terpa” Terpińskiego. Polski dziennikarz VALORANTA informował wówczas, iż europejska formacja testowała m.in. byłego zawodnika G2 Esports, Jacoba „pytha” Mourujärvi, oraz dawnych graczy NoPoaching – Oscara „ozzy’ego” Scotta oraz Kostasa „tsacka” Theodoropoulosa.

Aktualny skład Rix.GG Thunder prezentuje się następująco:

  • Oliwer LATEKS Fahlander
  • Aaron „frei” Frei
  • Joseph „Luzuh” Loose
  • Mikołaj „Mickebwoy” Chojnacki
  • Laurent „memset” Werly
  • Brandon „weber” Weber – trener

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

sOAZ wróci do gry? 27-latek rozpoczyna poszukiwania nowej drużyny!

Są gracze rozpoznawalni, znani, popularni... i są też legendy. Bez cienia wątpliwości Paula "sOAZa" Boyera powinniśmy umieścić w gronie tych ostatnich...