STS
fot. Imagine Dragons

Imagine Dragons ponownie w świecie LoL-a. Oto singiel promujący „Arcane”

Wielkimi krokami zbliżamy się do premiery serialu „Arcane”. Twórcy League of Legends wraz z Netflixem ogłosili, że serial będzie dostępny chwilę po zakończeniu mistrzostw świata. W Polsce będzie to mieć miejsce 7 listopada około 3:00 nad ranem. Tymczasem do sieci trafił najnowszy singiel „Enemy”, który jest częścią oficjalnego soundtracku produkcji. Utwór powstał przy współpracy z […]

Wielkimi krokami zbliżamy się do premiery serialu „Arcane”. Twórcy League of Legends wraz z Netflixem ogłosili, że serial będzie dostępny chwilę po zakończeniu mistrzostw świata. W Polsce będzie to mieć miejsce 7 listopada około 3:00 nad ranem. Tymczasem do sieci trafił najnowszy singiel „Enemy”, który jest częścią oficjalnego soundtracku produkcji.

Utwór powstał przy współpracy z amerykańskimi wykonawcami – zespołem Imagine Dragons i raperem J.I.D, który jest częścią kolektywu hip-hopowego Spillage Village. Kawałek ma charakterystyczne, elektroniczne brzmienie. Dzięki temu do linii melodycznej pasuje zarówno wokal śpiewany oraz rapowany. Całość dopełnia animowany teledysk, w którym możemy zaobserwować bohaterów serialu. Efekty możecie sprawdzić poniżej:

 

Warto wspomnieć, że to nie pierwsza kooperacja zespołu Imagine Dragons z Riot Games, ponieważ ich utwór „Warriors” promował Worlds 2014 w League of Legends. Pierwsza piosenka przyjęła się bardzo dobrze, ale czy nowa produkcja będzie w stanie się do niej zbliżyć? Jedno jest pewne – serialowy soundtrack otwiera się w spektakularny sposób.

Utwór można odsłuchać nie tylko na YouTube, ale również na platformach streamingowych, do których odnośnik znajdziecie tutaj.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Paweł "dycha" Dycha

PGL Major: ENCE vs BIG – statystyki graczy

To już pewne – w Fazie Nowych Legend PGL Major Stockholm 2021 zobaczymy trzech Polaków. Do Michała "MICHA" Müllera dołączył duet z ENCE, czyli Paweł "...