Wielkimi krokami zbliżamy się do premiery serialu "Arcane". Twórcy League of Legends wraz z Netflixem ogłosili, że serial będzie dostępny chwilę po zakończeniu mistrzostw świata. W Polsce będzie to mieć miejsce 7 listopada około 3:00 nad ranem. Tymczasem do sieci trafił najnowszy singiel "Enemy", który jest częścią oficjalnego soundtracku produkcji.

Utwór powstał przy współpracy z amerykańskimi wykonawcami – zespołem Imagine Dragons i raperem J.I.D, który jest częścią kolektywu hip-hopowego Spillage Village. Kawałek ma charakterystyczne, elektroniczne brzmienie. Dzięki temu do linii melodycznej pasuje zarówno wokal śpiewany oraz rapowany. Całość dopełnia animowany teledysk, w którym możemy zaobserwować bohaterów serialu. Efekty możecie sprawdzić poniżej:

Warto wspomnieć, że to nie pierwsza kooperacja zespołu Imagine Dragons z Riot Games, ponieważ ich utwór "Warriors" promował Worlds 2014 w League of Legends. Pierwsza piosenka przyjęła się bardzo dobrze, ale czy nowa produkcja będzie w stanie się do niej zbliżyć? Jedno jest pewne – serialowy soundtrack otwiera się w spektakularny sposób.

Utwór można odsłuchać nie tylko na YouTube, ale również na platformach streamingowych, do których odnośnik znajdziecie tutaj.