STS
fot. twitter.com/drakenCSGO

draken zapowiedział odejście z Guild

Wygląda na to, że William „draken” Sundin niedługo po raz drugi w karierze opuści szeregi Guild Esports. Szwed poinformował bowiem, że rozgląda się za nowym pracodawcą. draken odchodzi po raz drugi – Mój kontrakt z Guild pozostaje ważny, ale mimo to zezwolono mi na rozpoczęcie poszukiwań nowych możliwości – przyznał 26-latek za pośrednictwem mediów społecznościowych. […]

Wygląda na to, że William „draken” Sundin niedługo po raz drugi w karierze opuści szeregi Guild Esports. Szwed poinformował bowiem, że rozgląda się za nowym pracodawcą.

draken odchodzi po raz drugi

Mój kontrakt z Guild pozostaje ważny, ale mimo to zezwolono mi na rozpoczęcie poszukiwań nowych możliwości – przyznał 26-latek za pośrednictwem mediów społecznościowych. – Dziękuję Guild za wszystko, a szczególne podziękowania kieruję do Leo, Sayfa, Yacine’a i bonkara, z którymi miałem okazję grać. To było dla mnie doświadczenie, które naprawdę pozwoliło mi wzmocnić mój charakter. Kocham was wszystkich. Czołowa czwórka w Europie to niezły wynik – dodał.

Sundin po raz pierwszy trafił do Guild jeszcze w październiku ubiegłego roku, niemniej osiem miesięcy później potwierdzono jego odejście. Ten rozbrat nie trwał jednak długo, bo Szwed po zaledwie dwóch tygodniach powrócił do drużyny i wraz z nią podjął walkę o awans na VALORANT Champions 2021. Podopieczni organizacji Davida Beckhama byli zresztą o krok od osiągnięcia swojego celu, ale w finałowym meczu eliminacji ostatniej szansy musieli uznać wyższość Teamu Liquid. Dziś wiemy już, że dla drakena było to ostatnie spotkanie w barwach zespołu.

Skład Guild Esports prezentuje się następująco:

  • Malkolm „bonkar” Rench
  • Yacine „Yacine” Laghmari
  • Leo „Leo” Jannesson
  • Salf „Sayf” Jibraeel
  • André „BARBARR” Möller – trener
  • William „draken” Sundin – rezerwowy
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Chamber VALORANT

Chamber nowym agentem w VALORANCIE. Znamy już jego umiejętności

Riot Games w końcu przedstawiło kolejnego agenta w VALORANCIE. Plotki dotyczące jego imienia okazały się nieprawdziwe, a zestaw umiejętności poniekąd...