STS
fot. fb.com/PACT.gg

ex-MAD DOG’S PACT powraca. AWARIA na polskiej scenie VALORANTA

Za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych Piotr „YouBreak” Chodoła zapowiedział reaktywację ex-MAD DOG’S PACT. Niemniej jednak w zespole zaszła jedna zmiana personalna w stosunku do starego składu. Mamy AWARIĘ! Za pomocą swojego Twittera YouBreak poinformował polską społeczność VALORANTA o reaktywacji ex-MAD DOG’S PACT. Polska formacja zakończyła współpracę ze wspomnianą organizacją pod koniec września, a wówczas zawodnicy […]

Za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych Piotr „YouBreak” Chodoła zapowiedział reaktywację ex-MAD DOG’S PACT. Niemniej jednak w zespole zaszła jedna zmiana personalna w stosunku do starego składu.

Mamy AWARIĘ!

Za pomocą swojego Twittera YouBreak poinformował polską społeczność VALORANTA o reaktywacji ex-MAD DOG’S PACT. Polska formacja zakończyła współpracę ze wspomnianą organizacją pod koniec września, a wówczas zawodnicy postanowili rozejść się w różne strony.

Kacper „Katu” Twórz oraz Kacper „saiko” Kucharski utworzyli nowy skład pod nazwą ARDENT, a YouBreak oraz Wojciech „Stix” Chamielec spróbowali swoich sił w europejskim mixie o nazwie wATER. Po kilku tygodniach byli reprezentanci MAD DOG’S PACT zdecydowali się jednak powrócić do wspólnego grania pod banderą AWARIA, jednak z jedną zmianą personalną w stosunku do starego składu PIT STOPU.

W odświeżonym składzie ex-MAD DOG’S PACT nie ujrzymy Roberta „vilczka” Ptoka, który pozostaje zaangażowany przy projekcie WATAHA. Do formacji zdecydował się dołączyć Grzegorz „GRUBINHO” Ryczko, który po rozstaniu się z Chakalaką (ex-Illuminar Gaming) pozostawał wolnym agentem. 18-latek co prawda w ostatnim czasie był testowany przez m.in. NOM Esports, jednak finalnie nie przełożyło się to na konkrety, a sam zawodnik pozostaje na polskiej scenie VALORANTA.

Aktualny skład AWARII prezentuje się następująco:

  • Piotr „YouBreak” Chodoła
  • Kacper „Katu” Twórz
  • Wojciech „Stix” Chamielec
  • Kacper „saiko” Kucharski
  • Grzegorz „GRUBINHO” Ryczko
Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

PGL Major: Gambit Esports vs ENCE – statystyki graczy

Niestety ENCE nie pokusiło się o kolejną niespodziankę podczas PGL Major Stockholm 2021. Zespół Pawła "dychy" Dychy i Olka "hadesa" Miśkiewicza przy o...