Za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych Piotr "YouBreak" Chodoła zapowiedział reaktywację ex-MAD DOG'S PACT. Niemniej jednak w zespole zaszła jedna zmiana personalna w stosunku do starego składu.

Mamy AWARIĘ!

Za pomocą swojego Twittera YouBreak poinformował polską społeczność VALORANTA o reaktywacji ex-MAD DOG'S PACT. Polska formacja zakończyła współpracę ze wspomnianą organizacją pod koniec września, a wówczas zawodnicy postanowili rozejść się w różne strony.

Kacper "Katu" Twórz oraz Kacper "saiko" Kucharski utworzyli nowy skład pod nazwą ARDENT, a YouBreak oraz Wojciech "Stix" Chamielec spróbowali swoich sił w europejskim mixie o nazwie wATER. Po kilku tygodniach byli reprezentanci MAD DOG'S PACT zdecydowali się jednak powrócić do wspólnego grania pod banderą AWARIA, jednak z jedną zmianą personalną w stosunku do starego składu PIT STOPU.

W odświeżonym składzie ex-MAD DOG'S PACT nie ujrzymy Roberta "vilczka" Ptoka, który pozostaje zaangażowany przy projekcie WATAHA. Do formacji zdecydował się dołączyć Grzegorz "GRUBINHO" Ryczko, który po rozstaniu się z Chakalaką (ex-Illuminar Gaming) pozostawał wolnym agentem. 18-latek co prawda w ostatnim czasie był testowany przez m.in. NOM Esports, jednak finalnie nie przełożyło się to na konkrety, a sam zawodnik pozostaje na polskiej scenie VALORANTA.

Aktualny skład AWARII prezentuje się następująco:

  • Piotr "YouBreak" Chodoła
  • Kacper "Katu" Twórz
  • Wojciech "Stix" Chamielec
  • Kacper "saiko" Kucharski
  • Grzegorz "GRUBINHO" Ryczko