STS
fot. Anonymo Esports

Anonymo pewnie pokonuje Ungentium w meczu otwarcia BeContender #1

Niedawno zakończyło się inauguracyjne starcie BeContender #1 pomiędzy Anonymo Esports i Ungentium. Niestety dla samego widowiska na serwerze w dobrej formie zameldował się tylko jeden zespół, a drugi stanowił jedynie tło dla swojego rywala. Anonymo Esports 2 : 0 Ungentium Icebox 13:7 Haven 13:7 Ascent Anonymo pewnie pokonuje Ungentium W meczu otwarcia pierwszego turnieju lanowego […]

Niedawno zakończyło się inauguracyjne starcie BeContender #1 pomiędzy Anonymo Esports i Ungentium. Niestety dla samego widowiska na serwerze w dobrej formie zameldował się tylko jeden zespół, a drugi stanowił jedynie tło dla swojego rywala.

Anonymo Esports 2 : 0 Ungentium
Icebox 13:7 Haven 13:7 Ascent

Anonymo pewnie pokonuje Ungentium

W meczu otwarcia pierwszego turnieju lanowego dla profesjonalnych drużyn w Polsce Anonymo Esports zmierzyło się z Ungentium. Pierwszą mapą w tej batalii był Icebox, gdzie dobry początek zaliczyła ekipa Karola „Nitra” Przedpełskiego, zgarniając rundę pistoletową. Mimo dobrego wejścia w mecz, to jednak podopieczni Kacpra „belmonte” Mordaka zdołali wygrać pierwszą połowę rezultatem 8:4. Choć Ungentium udało się również zaklepać drugą pistoletówkę, to ostatecznie Anonymo okazało się lepszą drużyną podczas pierwszego pojedynku, wygrywając Icebox wynikiem 13:7.

Następnie zawodnicy przenieśli się na mapę Haven, w którą wyśmienicie weszła formacja Sebastiana „snikka” Kamińskiego. W pewnym momencie ANO prowadziło z wynikiem 9:1, jednak sygnał do ataku dał Kacper „AjMERiTO” Barszcz, zdobywając ważne cztery eliminacje. To zapewniło mu drugie oczko na koncie swojej ekipy. Wówczas Ungentium rozpoczęło comeback, który nie trwał zbyt długo, gdyż Anonymo podobnie jak na pierwszej mapie udowodniło, że dzisiaj są lepszą formacją.

Na przestrzeni całej serii absolutnie nie do zatrzymania był Michał „NOKOCU” Michałów, który bez większego trudu rozprawił się ze swoimi przeciwnikami. Dzięki tej wygranej Anonymo awansuje do drabinki wygranych, gdzie zmierzą się ze zwycięzcą spotkania Team Queso kontra driveBy o awans do wielkiego finału BeContender #1. Natomiast Ungentium czeka na przegranego tego starcia, z którym powalczy już jutro w meczu eliminacyjnym w dolnej części klasyfikacji.

Harmonogram pozostałych zmagań BeContender #1:

30 października
14:00 Team Queso vs driveBy BO3
17:00 finał drabinki wygranych BO3

Wszystkie mecze wraz z polskim komentarzem oglądać można pod tym adresem. BeContender #1 potrwa do 31 października i zapewni swoim uczestnikom łączną pulę nagród w wysokości 11 tysięcy złotych.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
guild_valorant

Yacine oraz bonkar śladami drakena. Szwedzi opuszczają Guild

W miniony piątek na odejście z aktywnego składu Guild Esports zdecydował się William „draken” Sundin. Jak się okazało, to nie jest koniec zmian w szwe...