STS
fot. BeChampions/Maciej Kołek

Team Queso dalej w grze na BeContender #1. Ungentium jedzie do domu

Niedzielnego popołudnia Team Queso zmierzył się z Ungentium w meczu eliminacyjnym BeContender #1, gdzie ostatecznie z ręką ku górze w geście triumfu wyszła ekipa Kamila „krytyqa” Dudka. Po dwóch porażkach zespół Karola „Nitra” Przedpełskiego zakończył zmagania w tych rozgrywkach na czwartym miejscu. Team Queso 2 : 1 Ungentium Breeze 11:13 Icebox 13:7 Ascent 13:9 Queso […]

Niedzielnego popołudnia Team Queso zmierzył się z Ungentium w meczu eliminacyjnym BeContender #1, gdzie ostatecznie z ręką ku górze w geście triumfu wyszła ekipa Kamila „krytyqa” Dudka. Po dwóch porażkach zespół Karola „Nitra” Przedpełskiego zakończył zmagania w tych rozgrywkach na czwartym miejscu.

Team Queso 2 : 1 Ungentium
Breeze 11:13 Icebox 13:7 Ascent 13:9

Queso pokonuje Ungentium

Inauguracyjną mapą tego starcia było Breeze, które było wyborem Teamu Queso. Od samego początku mieliśmy przyjemność oglądać niesłychanie wyrównaną rywalizację pomiędzy polskimi formacjami, a żadna z drużyn nie zdołała wykreować sobie przewagi. Przy rezultacie 11:11 większy spokój zachowało jednak Ungentium, które dopięło swego wygrywając pierwszą mapą w tej serii. Choć świetnie dysponowany był Kamil „krytyq” Dudek, to ostatecznie duet Sebastiana „NEEXA” Treli oraz Kamila „frontside’a” Moronia okazał się lepszy.

Chwilę później zawodnicy obu formacji przenieśli się na Iceboxa, który na początku zapowiadał się bardzo ciekawie. Jak się jednak okazało, podopieczni Kiriana „Yaby” Martineza byli o co najmniej jeden poziom wyżej nad swoim rywalem, a duelista Queso Tselmeg „xuss” Tsolmon zaprezentował się z najlepszej możliwej strony, zdobywając mnóstwo ważnych oraz otwierających eliminacji.

Decydującą mapą w tym spotkaniu był Ascent, gdzie podopieczni Jakuba „GutKa” Guta nie zaliczyli dobrego startu. Pierwsza połowa ostatniej mapy tego widowiska zakończyła się prowadzeniem 9:3 dla Teamu Queso, jednak Ungentium nie złożyło broni. Ekipa Sebastiana „NEEXA” Treli wybornie rozpoczęła po zmianie stron, wygrywając rundę pistoletową bez utraty żadnego z graczy. Sygnał do ataku chwilę później dał również Kacper „AjMERiTO” Barszcz, który niemal w pojedynkę wygrał dwie kolejne rundy. Finalnie jednak to xuss do spółki z Bartoszem „UNFAKIEM” Bernackim w głównej mierze doprowadzili swoją ekipę do końcowego triumfu, tym samym awansując do finału drabinki przegranych, gdzie na swojego przeciwnika czeka już driveBy.

31 października

Finał drabinki przegranych

15:00 driveBy vs Team Queso BO3

Wielki finał

18:00 Anonymo Esports vs TBD BO3

Transmisja ze zmagań BeContender #1 dostępna jest pod tym adresem, a polskim komentarzem zajmie się Krystian „terp” Terpiński oraz Dominik „Nero” Dąbrowski.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

KEi będzie kontynuować karierę za granicą. Polak nowym graczem Sprout!

AKTUALIZACJA: Po niespełna dziesięciu miesiącach przygoda Kamila "KEia" Pietkuna z Anonymo Esports dobiegła końca. 20-letni Polak został oficjalnie za...