STS
MOLSI
fot. Entropiq

Ekipa MOLSIEGO zgarnia awaryjne zaproszenie na Red Bull Home Ground

Na trzy dni przed startem drugiej edycji Red Bull Home Ground doszło do zmiany na liście uczestników. I jest to dobra informacja dla Michała „MOLSIEGO” Łąckiego, bo to właśnie jego zespół otrzymał awaryjne zaproszenie. Problemy Heretcis z korzyścią dla ekipy MOLSIEGO LDN UTD, którego graczem na co dzień jest Polak, zajmie w gronie uczestników miejsce […]

Na trzy dni przed startem drugiej edycji Red Bull Home Ground doszło do zmiany na liście uczestników. I jest to dobra informacja dla Michała „MOLSIEGO” Łąckiego, bo to właśnie jego zespół otrzymał awaryjne zaproszenie.

Problemy Heretcis z korzyścią dla ekipy MOLSIEGO

LDN UTD, którego graczem na co dzień jest Polak, zajmie w gronie uczestników miejsce Teamu Heretics. Wszystko dlatego, że hiszpańska organizacja w minionych tygodniach pożegnała większość swoich graczy i obecne w jej składzie znajduje się zaledwie dwóch zawodników, a to oznacza, że nie będzie ona w stanie przystąpić do rywalizacji. Natomiast MOLSI i spółka wręcz przeciwnie! Zresztą ekipa 24-latka już wcześniej była bliska zapewnienia sobie miejsca na zawodach, ale w finale eliminacji musiała uznać wyższość Ninjas in Pyjamas. Z tego też powodu przy poszukiwaniu zastępstwa za Heretyków wybór padł właśnie na nią.

Podział na grupy Red Bull Home Ground 2:

Grupa A

Grupa B

Gambit Esports LDN UTD Acend Team BDS
Ninjas in Pyjamas SuperMassive Blaze Natus Vincere TENSTAR

Grupa C

Grupa D

Anubis Gaming Fnatic BIG Futbolist
FPX Vodafone Giants G2 Esports Team Liquid

Druga odsłona Red Bull Home Ground rozegrana zostanie między 4 a 7 listopada. Wszystkie mecze wraz z angielskim komentarzem oglądać będzie można na Twitchu oraz na YouTube.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Astralis nie obroni mistrzostwa Majora CS:GO!

W Fazie Nowych Pretendentów Astralis zdołało jeszcze oszukać przeznaczenie i powróciło z bilansu 0-2. Niemniej w Fazie Nowych Legend już się to nie ud...