STS
Fortnite Jinx
fot. Riot Games

Jinx trafi do Fortnite’a, gry Riotu do sklepu Epic

Riot Games nie przestaje zaskakiwać! W ramach promocji serialu „Arcane”, który za kilka dni będzie miał premierę na Netflixie, do Fornite trafi jego główna bohaterka. Mowa oczywiście o znanej z League of Legends Jinx. Fortnite ze skórką Jinx To pierwszy raz w historii, gdy twórcy LoL-a i Fortnite’a postanowili połączyć siły, by dać graczom coś […]

Riot Games nie przestaje zaskakiwać! W ramach promocji serialu „Arcane”, który za kilka dni będzie miał premierę na Netflixie, do Fornite trafi jego główna bohaterka. Mowa oczywiście o znanej z League of Legends Jinx.

Fortnite ze skórką Jinx

To pierwszy raz w historii, gdy twórcy LoL-a i Fortnite’a postanowili połączyć siły, by dać graczom coś specjalnego. Do popularnego battle royale’a trafi nie tylko strój, dzięki któremu będziemy mogli zmienić się w Jinx z Arcane. Fortnite wzbogaci się także w Kilof Miażdżyciel Pif-Paf, Graffiti „Jinxowanie”, wyśniony przez Jinx Monkey Back Bling, muzyka poczekalni „Playground” (muzyka instrumentalna) i dwa ekrany wczytywania: Sianie spustoszenia oraz Kaboom!.

Wymienione elementy będą dostępne w sklepie Fortnite od godziny 1:00 5 listopada 2021.

Gry Riotu w sklepie Epic

Wizualna i dźwiękowa zawartość nie będzie jedyną nowością, która będzie owocem współpracy. Sporą zmianą będzie także wprowadzenie gier stworzonych przez Riot do sklepu Epic Games Shop. Mowa tu o League of Legends (wersja PC), Teamfight Tactics, Legends of Runeterra i VALORANCIE.

Fortnite stawia na wysoką jakość współpracy i oferty rozrywkowej, z zaangażowaniem dostarczając graczom zawartość wzbogacającą ich doświadczenia w grze i poza nią. Podzielamy i podziwiamy to zaangażowanie – powiedział w oficjalnym oświadczeniu Brandon Miao, szef działu doświadczeń międzyproduktowych i współpracy z partnerami w Riocie.

W ostatnim czasie Riot zaskoczył swoich fanów jeszcze jedną niespodzianką. Zapowiedziano bowiem, że do PUBG Mobile trafią czterej bohaterowie znani z LoL-a.

Kiedy premiera „Arcane”?

Premiera „Arcane” w Polsce będzie miała miejsce 7 listopada o 3:00. Produkcję będzie można oglądać na Netflixie. Z kolei pierwszy odcinek będzie miał dodatkowo premierę na Twitch.tv.

Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Mac, MAD Lions, Worlds 2021

Sztab szkoleniowy dywizji LoL-a MAD Lions z nowymi umowami

Stare sportowe porzekadło mówi, że zwycięskiego składu się nie zmienia. W myśl tej zasady poszło MAD Lions, aczkolwiek na razie tylko jeśli chodzi o s...