Już dziś poznamy nowego mistrza świata w Counter-Strike'u: Global Offensive. Przed nami bowiem wielki finał PGL Major Stockholm 2021, w którym naprzeciwko siebie staną G2 Esports oraz Natus Vincere. Taki skład finału i fakt, że jego zwycięzca zgarnie aż 1 milion dolarów, gwarantuje, że fani esportu z pewnością nie będą się nudzić. Aby jednak zwiększyć stawkę, możemy również zagrać o spora pieniądze – a to dzięki ofercie przygotowanej przez rodzimego bukmachera, STS.

NAVI faworytem wielkiego finału

Nie ulega wątpliwości, że murowanym faworytem niedzielnego meczu będzie Natus Vincere. Wskazują na to też przewidywania ekspertów STS, gdyż kurs na wygraną właśnie tej formacji wynosi 1,21, podczas gdy sukces G2 Esport wyceniono na 4,42. Czy to zaskoczenie? Bynajmniej. Zresztą, ewentualny sukces Samurajów byłby z pewnością sporym zaskoczeniem, ale niespodzianki czasami się zdarzają! Jeżeli więc ktoś liczy na łut szczęścia albo wierzy w swoje przeczucie, to może obstawić, że to francusko-bałkański skład zatriumfuje i to od razu w stosunku 2:0. Za każde 100 zł postawione na takie wydarzenie możemy zgarnąć aż 745 zł, gra może być więc warta świeczki. Chociaż równie duże, co ewentualna nagroda, będzie również i ryzyko.

Przy okazji warto też przyjrzeć się specjalnym zakładom, które proponuje nam STS. Te dotyczą m.in. różnicy rund między drużynami na koniec meczu. Jeżeli np. uważamy, że NAVI całkowicie zdominuje G2 i to do tego stopnia, że zakończy spotkanie z co najmniej 20 rundami przewagi, to możemy jak najbardziej to obstawić. Jeżeli faktycznie tak się stanie, to my pomnożymy nasz wkład o 7,50. Jeżeli natomiast to Samuraje zatriumfują różnicą co najmniej 10 rund, a my to przewidzimy, to zgarniemy jeszcze więcej. Kurs na takie wydarzenie wynosi bowiem aż 15,00! A może Oleksandr "s1mple" Kostyliev na każdej z map wielkiego finału ustrzeli co najmniej 25 fragów? W tym wypadku mnożnik wkładu wyniesie 6,25.


Pełną ofertę STS-u można sprawdzić po naciśnięciu na poniższy baner:


s1mple vs NiKo

A skoro już o s1mple'u mowa, to nie jest to jedyny zakład związany z Ukraińcem. Jeden z najlepszych graczy na świecie to przecież główny kandydat do tytułu MVP Majora, to też oczywistym wydaje się przewidywanie, że to właśnie on zakończy wielki finał z największą liczbą fragów. Jeżeli na to postawimy, a 24-latek faktycznie zaprezentuje swoją klasycznie wysoką formę, to za każde 100 zł zdobędziemy 1,57. Innym kandydatem do zdominowania decydującego spotkania jest Nikola "NiKo" Kovač. Kurs na to, że to Bośniak będzie w niedzielę najskuteczniejszym graczem na serwerze, wynosi 3,25. Inna opcja to próba przewidzenia, czy lepiej wypadnie dziś Kostyliev, czy też Kovač. Mnożnik wkładu w przypadku ukraińskiego zawodnika wynosi 1,40, podczas gdy w przypadku jego vis-à-vis 2,70.

Niedzielny harmonogram PGL Major Stockholm 2021:

7 listopada

Wielki finał

20:00 G2 Esports vs Natus Vincere BO3

Mecz wraz z polskim komentarzem obejrzeć będzie można na kanale Piotra "izaka" Skowyrskiego na Twitchu. Po więcej informacji na temat PGL Major Stockholm 2021 zapraszamy do naszej relacji, do której przejść można po naciśnięciu na poniższy baner.

Artykuł sponsorowany