STS
fot. Illuminar Gaming

IHG kontra piratesports. Kto zawalczy z AGO ROGUE w finale Trinity Force Pucharu Polski?

Wielu fanów League of Legends od zeszłego tygodnia wyczekuje sobót ze względu na kolejne porcje serialu Arcane. O godzinie 9:00 czasu polskiego zostaliśmy uraczeni aktem drugim produkcji wideo Riot Games. Jeżeli jednak to zbyt mało wrażeń, to Trinity Force Puchar Polski zadba o to, abyśmy nie nudzili się dzisiejszego popołudnia. A to wszystko dzięki temu, […]

Wielu fanów League of Legends od zeszłego tygodnia wyczekuje sobót ze względu na kolejne porcje serialu Arcane. O godzinie 9:00 czasu polskiego zostaliśmy uraczeni aktem drugim produkcji wideo Riot Games. Jeżeli jednak to zbyt mało wrażeń, to Trinity Force Puchar Polski zadba o to, abyśmy nie nudzili się dzisiejszego popołudnia. A to wszystko dzięki temu, że już dziś rozegrany zostanie drugi półfinał zawodów. W nim zmierzą się gracze Illuminar Gaming oraz piratesports.

CZYTAJ TEŻ:
Arcane wróciło z drugim aktem. Jest coraz lepiej, a to jeszcze nie wszystko

AGO ROGUE już w finale

Zanim jednak przejdziemy do gwoździa programu, podsumujmy to, co wydarzyło się wczoraj podczas pierwszego z półfinałów. Do boju o miejsce w decydującym starciu stanęli przedstawiciele AGO ROGUE oraz elo turystów. Mało kto spodziewał się raczej zwycięstwa ekipy, która ma za sobą zdecydowanie mniej godzin wspólnej gry. Nic więc dziwnego, że triumfatorem potyczki byli brązowi medaliści szóstego sezonu Ultraligi. Mimo to ponownie nie zobaczyliśmy absolutnej dominacji ze strony akademii Łotrzyków, a miejscami zdarzały się nawet poważne tarapaty.

Pierwsze dwie bójki trafiły na konto zespołu Damiana „Luckera” Konefała. Obydwie we wczesnych etapach były naprawdę wyrównane i dopiero po upływie kwadransa zaczęły przechylać się na stronę zwycięzców letniej edycji European Masters 2020. Trzecia odsłona starcia była już zgoła inna. W niej ELO nie pozostawiło rywalom złudzeń i już w okolicach 24. minuty zdołało zniszczyć przeciwny Nexus. To natomiast nie zbiło RGO z tropu, gdyż podopieczni Johana „Klaja” Olssona byli w stanie dopiąć swego, kończąc serię w kolejnej grze.

Wynik wczorajszego meczu Trinity Force Pucharu Polski:

Piątek, 12 listopada
17:30 AGO ROGUE 3:1 elo turyści BO5

Czy druga ultraligowa drużyna zwycięży?

Teraz możemy skupić się na dzisiejszym daniu głównym, czyli starciu Illuminar Gaming i piratesports. Gracze spod szyldu Oka nie mieli większych problemów z opuszczeniem grupy B i awansem do fazy pucharowej Trinity Force Pucharu Polski. Co istotne udało im się nawet pokonać brygadę Ricardo and Friends, gdzie występuje aż trzech graczy byłego K1CK. Z drugiej strony mamy natomiast Piratów, którzy pewni siebie wkroczyli do play-offów turnieju, niszcząc Kopnięcie. Prawda jest jednak taka, że trudno porównywać tutaj tak doświadczony kolektyw, jakim jest IHG, z dużo mniej zgraną sklejką Kamila „Meagera” Pękackiego. Niemniej możemy spodziewać się dobrego widowiska i na pewno warto będzie śledzić dzisiejsze poczynania tych drużyn.

Sobota, 13 listopada
17:30 Illuminar Gaming vs piratesports BO5

Transmisję z Trinity Force Pucharu Polski będziecie mogli obejrzeć na kanałach Polsat Games na Twitchu oraz w serwisie YouTube.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Acend czy Movistar Riders? Czas na wielki finał LVP Rising Series

Już dziś w Barcelonie rozstrzygnie się kwestia tego, kto zgarnie mistrzowski tytuł LVP Rising Series oraz 8 tysięcy euro. Niezależnie jednak od wyniku...