STS
Rekkles G2 LEC
fot. Riot Games/Michał Konkol

Znamy datę debiutu Rekklesa? KCORP zagra z podopiecznymi Ibaia i Piqué w showmatchach

Niemałą gratkę dla fanów League of Legends szykują drużyny z najważniejszych francuskich i hiszpańskich rozgrywek. Karmine Corp oraz nowa organizacja, za którą stoją Ibai „Ibai” Llanos i Gerard Piqué, zapowiedziały bowiem, że rozegrają mecze pokazowe, w których będą mogli uczestniczyć kibice. W związku z tym najprawdopodobniej poznaliśmy datę debiutu Martina „Rekklesa” Larssona w nowych barwach. […]

Niemałą gratkę dla fanów League of Legends szykują drużyny z najważniejszych francuskich i hiszpańskich rozgrywek. Karmine Corp oraz nowa organizacja, za którą stoją Ibai „Ibai” Llanos i Gerard Piqué, zapowiedziały bowiem, że rozegrają mecze pokazowe, w których będą mogli uczestniczyć kibice. W związku z tym najprawdopodobniej poznaliśmy datę debiutu Martina „Rekklesa” Larssona w nowych barwach.

Hitowy transfer Karmine Corp

Sięgnięcie przez Karmine Corp po utytułowanego szwedzkiego marksmana jest niemałym zaskoczeniem. Nikt nie spodziewał się, że Rekkles po latach spędzonych w najważniejszej lidze na Starym Kontynencie, League of Legends European Championship, w 2022 roku będzie grał we francuskiej lidze. Tak się jednak stało, a wczoraj transfer z G2 Esports do KC został oficjalnie potwierdzony.

Showmatche w Barcelonie i Paryżu

Karmine Corp i Ibai jeszcze przed ogłoszeniem hitowego ruchu zapowiedzieli wydarzenia dla swoich fanów. Organizacje postanowiły bowiem rozegrać dwa mecze pokazowe, które na żywo będą mogli oglądać kibice. Pierwsza potyczka pomiędzy francuską i hiszpańską ekipą odbędzie się 15 grudnia w Barcelonie. Mecz zostanie rozegrany w Palau Sant Jordi, a w wydarzeniu będzie uczestniczyło 15 000 kibiców. Bilety zostały sprzedane w zasadzie natychmiast po ogłoszeniu. Najprawdopodobniej to właśnie wtedy Rekkles zadebiutuje w nowych barwach, a Ibai i Piqué przedstawią światu więcej informacji na temat swojego esportowego projektu. Rewanżowa potyczka została natomiast zaplanowana na 8 stycznia, jednak w tym przypadku nie ujawniono jeszcze, gdzie odbędzie się mecz.

Projekt Ibaia i Piqué owiany tajemnicą

Kilka tygodni temu oficjalnie ogłoszono, że Ibai i Piqué wykupili miejsce w hiszpańskiej lidze LoL-a. Dotychczas nie poznaliśmy jednak żadnych szczegółów na temat projektu. Obaj zapowiadali wcześniej, że zamierzają w wielu kwestiach konsultować się z fanami. Bardzo prawdopodobne, że o wielu sprawach dowiemy się 15 grudnia, w dniu pierwszego showmatchu, lub jeszcze przed tym wydarzeniem.

Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Frenzy oficjalnie przejęte przez ESE Entertainment

To już oficjalne – Frenzy, organizator Ultraligi, stał się w pełni częścią ESE Entertainment. Założona w Kanadzie firma potwierdziła przejęcie 100% ud...