Kolejne doniesienia przychodzą do nas zza oceanu. Wszystko wskazuje na to, że TSM znalazło następcę Sørena "Bjergsena" Bjerga w roli szkoleniowca dywizji League of Legends. Nowym trenerem głównym drużyny miałby zostać Wong "Chawy" Xing Lei, który przez wiele lat był związany z HK Atittude.


Śledź transfery na scenie League of Legends:


Chawy nowym trenerem TSM-u?

Amerykańska potęga ma prawo być niezadowolona z ostatnich wyników. Chociaż w ostatnim roku była bez przerwy w czołówce najlepszych formacji, to ostatecznie i tak poległa w boju. W wiosennym splicie co prawda zajęła drugie miejsce w sezonie regularnym i trzecie podczas Mid-Season Showdown. Latem jednak wspięła się na wyżyny swoich możliwości i w fazie zasadniczej skończyła na fotelu lidera. Kiedy przyszedł czas na pokazanie swoich umiejętności podczas play-offów, podopieczni Bjergsena przegrali z Cloud9 w decydującej walce o awans na Worlds 2021. Tym samym ekipa ta zakończyła swój sezon już w sierpniu.

Ostatnimi czasy była jednak bardzo aktywna. Pożegnała Tristana „PowerOfEvila” Schrage i Lawrence'a "Losta" Sze Yuy Hui, a plotki głoszą o podpisaniu kontraktów z Mihaelem „Mikyxem” Mehle oraz Edwardem "Tacticalem" Ra. Dodatkowo teraz też wiemy o tym, że do organizacji ma dołączyć Chawy, który od wielu lat prowadził drużynę HK Attitude. Singapurczyk może się pochwalić trzykrotnym udziałem w mistrzostwach świata w LoL-u i z pewnością jest to obok jego doświadczenia jeden z największych walorów dla zespołu. Nie oszukujmy się, to właśnie Worldsów TSM-owi brakowało najbardziej, chociaż nie należy też zapominać o dość kiepskich występach na tym turnieju w ostatniej przeszłości.