Okno transferowe w League of Legends Champions Korea także zaskakuje nas kolejnymi wieściami. Tym razem chodzi jednak o jedną z najpopularniejszych koreańskich organizacji, która w ostatnim czasie popadła w niepamięć. Mowa tu o KT Rolster, które właśnie podpisało kontrakty z dwoma zawodnikami. Moon "Cuzz" Woo-chan oraz Kim "Aiming" Ha-ram zgodnie z umową będą częścią tej ekipy przez najbliższe dwa lata.


Śledź transfery na scenie League of Legends:


KT Rolster w poszukiwaniu rozwiązań

Formacja ta ma za sobą lata świetności. Ostatni raz mogliśmy ją oglądać na arenie międzynarodowej w 2018 roku, kiedy to brała udział w Mistrzostwach Świata. Od tamtego czasu nie odniosła większych sukcesów i z pewnością boli to fanów organizacji. Rok 2020 też nie można zaliczyć do udanych, gdyż zespół ten zanotował dwukrotnie siódmą lokatę w regularnym sezonie i nie zdołał wywalczyć sobie miejsca na Worlds. Nic więc dziwnego, że włodarze uznali, iż przyszła pora przeprowadzić gruntowne zmiany. Ich początkiem ma być właśnie pozyskanie Cuzza oraz Aiminga.

Dla strzelca będzie to powrót do tej formacji po latach. 21-latek zaczynał swoją karierę w Afreeca Freecs, gdzie w 2018 roku zdołał zakończyć fazę zasadniczą na drugim miejscu w tabeli. Jego kariera nie była jednak usłana różami, ponieważ zawodnikowi ani razu nie udało się zakwalifikować na międzynarodowe zawody. Rok później dołączył do KT Rolster, skąd potem trafił do Bilibili Gaming w 2020 roku. Letni split skończył porażką z Teamem WE w play-offach, odpadając już w drugiej rundzie.

Nowy leśnik organizacji rozpoczynał natomiast w Longzhu Gaming w 2017 roku. Wraz z tym zespołem udało mu się wygrać wówczas LCK i dojść do ćwierćfinału podczas mistrzostw świata. Zeszły sezon spędził natomiast w T1, gdzie był częścią lineupu złożonego z 10 zawodników. 22-latek nie dostał jednak zbyt dużej liczby spotkań do pokazania swoich umiejętności i większość czasu spędził na ławce rezerwowych kosztem Moona "Onera" Hyeon-joona.