STS
fot. Riot Games

To nie koniec Arcane! Sezon drugi w produkcji, nie zobaczymy go jednak w 2022 roku

Riot Games rozpoczęło tę listopadową niedzielę od ogłoszenia, które z pewnością ucieszy wiele osób. W mediach społecznościowych firmy pojawiło się oficjalne potwierdzenie tego, że powstanie drugi sezon „Arcane”. To nie koniec Arcane Jeszcze wczoraj mieliśmy okazję obejrzeć ostatnie trzy odcinki animacji od Riotu. Serial był cyklicznie uzupełniany co tydzień o kolejne akty. Twórcy Arcane postanowili […]

Riot Games rozpoczęło tę listopadową niedzielę od ogłoszenia, które z pewnością ucieszy wiele osób. W mediach społecznościowych firmy pojawiło się oficjalne potwierdzenie tego, że powstanie drugi sezon „Arcane”.

To nie koniec Arcane

Jeszcze wczoraj mieliśmy okazję obejrzeć ostatnie trzy odcinki animacji od Riotu. Serial był cyklicznie uzupełniany co tydzień o kolejne akty. Twórcy Arcane postanowili jednak, że nie będą trzymać swoich widzów w napięciu i ogłosili, że drugi sezon ujrzy światło dzienne. Ba, nie tylko dowiedzieliśmy się, że doczekamy się kontynuacji. Ta kontynuacja jest już w trakcie produkcji! Niestety więcej szczegółów na ten temat nie wyjawiono. Pojawia się wiele pytań: gdzie będzie osadzona akcja serii i czy zobaczymy tych samych bohaterów, znanych nam z pierwszej odsłony? Na odpowiedzi będziemy musieli pewnie jeszcze trochę poczekać.

Jest jednak też dość smutna strona tego medalu. Na swoim profilu Twitterowym CEO Riot Games Nicolo Laurent powiadomił nas, że druga edycja Arcane nie pojawi się w 2022 roku. Co prawda nie trzeba będzie już czekać sześciu lat, jednak to na pewno zasmuci nie jednego fana serii.

Arcane opowiada historię znanych nam z League of Legends sióstr Jinx oraz Vi. Oprócz nich w trakcie seansu możemy też zobaczyć Jayce’a, Heimerdingera czy też Ekko. Fabuła powoli wyjaśnia nam, dlaczego protagoniści LoL-a stali się tym, kim się stali. W świecie przedstawionym trwa też polityczna walka pomiędzy dwoma zwaśnionymi miastami: Piltover oraz Zaun.

Tagi: ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

AWARIA w finale BeContender #2. Ownage spada do drabinki przegranych

W ostatnim spotkaniu pierwszego dnia zmagań rozgrywanych w ramach drugiej odsłony BeContender AWARIA pokonała Ownage rezultatem 2:1. Ekipa Piotra "You...