STS
fot. twitter.com/bulletg1rl

IDC pokonuje devils.one female w wielkim finale eLadies VALORANT CUP #3

Miniona niedziela była niezwykle obfita w kontekście kobiecych zmagań w VALORANCIE. W wielkim finale trzeciej edycji eLadies VALORANT CUP devils.one female musiało obejść się smakiem oraz uznać wyższość IDC. Julia „bullet girl” Kurzyńska świętuje więc obronę mistrzowskiego tytułu. IDC 2 : 0 devils.one female Icebox 13:7 Fracture 13:9 Split Famina i bullet girl triumfują w […]

Miniona niedziela była niezwykle obfita w kontekście kobiecych zmagań w VALORANCIE. W wielkim finale trzeciej edycji eLadies VALORANT CUP devils.one female musiało obejść się smakiem oraz uznać wyższość IDC. Julia „bullet girl” Kurzyńska świętuje więc obronę mistrzowskiego tytułu.

IDC 2 : 0 devils.one female
Icebox 13:7 Fracture 13:9 Split

Famina i bullet girl triumfują w eLadies VALORANT CUP #3

Kobieca dywizja VALORANTA devils.one wręcz wybornie rozpoczęła trzecią edycję eLadies VALORANT CUP, gdyż do wielkiego finału ekipa Kamili „firingirl” Kopij dotarła, nie przegrywając ani jednej mapy. Natomiast bullet girl i spółka po porażce w swoim spotkaniu inauguracyjnym musiały przejść przez prawdziwy maraton w drabince przegranych, gdzie – jak się okazało – rozpoczęły swój zwycięski marsz.

Premierową mapą na finiszu żeńskich zawodów był Icebox, gdzie Viper w rękach Kurzyńskiej była wręcz obłędna. Mimo starań i dobrej formy prezentowanej przez Angelikę „Angeliye” Mikutowicz, to ostatecznie międzynarodowa formacja okazała się lepsza na lodowej arenie, wysuwając się na prowadzenie w całej serii rezultatem 1:0.

Następnie zawodniczki obu zespołów przeniosły się na Fracture. Rywalizację na najnowszej mapie w strzelance od Riot Games z przytupem rozpoczęło IDC, które wygrało pierwsze cztery rundy. devils.one female nie dawało jednak za wygraną, a chwilę później na tablicy widniał remisowy rezultat. Jak się okazało to była jedynie woda na młyn dla drużyny Faminy, gdyż europejski miks chwilę później ponownie wykreował kilkurundową przewagę. Po zmianie stron, w roli atakujących devils.one wystartowało wyśmienicie, dopisując na swoje konto kolejne cztery rundy. Niestety dla ekipy firingirl, IDC zdecydowało się pokrzyżować plany comebacku polskiej drużyny, nie dając szans swojemu rywalowi w ostatnich rundach drugiej mapy. Tym samym wielonarodowościowy zespół ostatecznie wygrał na Fracture 13:9 i jednocześnie całą serię rezultatem 2:0. Na ten moment Kurzyńska jako jedna z dwóch zawodniczek zdołała obronić mistrzowski tytuł w zmaganiach eLadies VALORANT CUP.

Końcowa klasyfikacja eLadies VALORANT CUP #3:

1. IDC 500 € 
2. devils.one female 300 €
3. Niegrzeczne 200 €
4. Admirable Mujeres
5-6. Merlyn Esport Shine, ASPCET Esport
7-8. SPONTAN, Last Minute

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
mouz nxt

MOUZ NXT z Szejnem i siuhym przystępuje do gry w trzeciej odsłonie Pinnacle Fall Series

Dziś rozpoczęła się główna część trzeciej odsłony Pinnacle Fall Series. A to oznacza, że do gry wejdzie też akademia MOUZ, która już wcześniej otrzyma...