STS
VCT Champions Skin
fot. vct.gg

VCT Champions ze specjalnymi skinami. Połowa zysków zostanie podzielona między drużyny

Zgodnie z zapowiedzią gracze VALORANTA dostaną coś ekstra w związku z nadchodzącym finałem VALORANT Champions Tour. I tak, chodzi o dość drogiego skina, który będzie w sklepie przez krótki czas. Oprócz skórki do Vandala i noża będziemy mogli także odblokować jedną darmową i trzy płatne karty gracza. Połowa zysków ze sprzedaży powędruje do ekip uczestniczących […]

Zgodnie z zapowiedzią gracze VALORANTA dostaną coś ekstra w związku z nadchodzącym finałem VALORANT Champions Tour. I tak, chodzi o dość drogiego skina, który będzie w sklepie przez krótki czas. Oprócz skórki do Vandala i noża będziemy mogli także odblokować jedną darmową i trzy płatne karty gracza. Połowa zysków ze sprzedaży powędruje do ekip uczestniczących w VCT Champions.

Skórki VCT jako wsparcie dla drużyn

Nowy skin związany z VCT to drugi po kolekcji Zedda dodatek, który wprowadzi nieco muzyki do naszej gry. Po wciśnięciu przycisku Y będziemy mogli posłuchać oficjalnego hymnu turnieju, „Die For You”. Mało tego, sam utwór będzie też wybrzmiewał w formie finiszera, a nad naszymi głowami pojawi się Brimstone trzymający planetę, co również jest migawką z teledysku. Oprócz Vandala będzie można kupić też specjalny karambit. W zestawie znajdziemy też trzy karty z agentami pojawiającymi się we wspomnianym już wyżej klipie. Ponadto dostaniemy też specjalny sprej oraz przywieszkę. Dlaczego warto kupić tę kolekcję? A no chociażby z tego powodu, że aż 50% zysków ze sprzedaży zostanie rozdysponowane pomiędzy drużyny uczestniczące w VCT Champions. Zestaw będzie kosztować 6263 VP. Skórki będzie można też jednak kupować osobno. Za Vandala zapłacimy 2675 VP, podczas gdy cena noża wynosi 5350 VP.

To nie koniec niespodzianek. Na każdego gracza VALORANTA już teraz czeka coś ekstra. Za ten dodatek nie trzeba wcale płacić. Wystarczy wejść w menu wyboru kart, by znaleźć tam specjalną grafikę związaną z VCT. Jest to darmowy prezent od Riot Games, które ewidentnie chce, byśmy podzielili się ze znajomym faktem, iż śledzimy losy wkrótce rozpoczynającego się turnieju. Mistrzostwa świata w tym FPS-ie startują bowiem już 1 grudnia. Podczas VCT będziemy mogli kibicować naszym rodakom. Aleksander „zeek” Zygmunt oraz Patryk „starxo” Kopczyński wraz ze swoim Acend zagrają swój pierwszy mecz już 3 grudnia o godzinie 15:00. Więcej informacji na temat VCT Champions 2021 znajdziecie w naszej relacji tekstowej.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Pobelter, CLG, LCS 2020 Spring Split

Pobelter robi sobie przerwę od gry. "Muszę na nowo naładować się pasją do LoL-a"

Jedni przychodzą, inni odchodzą, a jeszcze inni decydują się wziąć przerwę od rywalizacji w czołowych rozgrywkach League of Legends. W gronie tych ost...