STS
Operacja Riptide CS:GO
fot. Valve

Ruszył dziesiąty tydzień Operacji Riptide w CS:GO. Co tym razem przygotowało Valve?

Od momentu dodania Operacji Riptide do Counter-Strike’a: Global Offensive minęło już 10 tygodni i z tej okazji… nie wydarzyło się kompletnie nic szczególnego. Ot po prostu Valve opublikowało nowy zestaw misji – ponownie czterech. Dzięki nim powiększymy nasz dorobek o kolejne sześć gwiazdek.

CZYTAJ TEŻ:
Do Counter-Strike’a zawitała nowa operacja. Powitajcie Riptide!

Dźwięk headshota niesie się po mapie

Co tym razem dla nas przygotowano? Przede wszystkim brak polskiego tłumaczenia, bo w momencie pisania tego newsa, chociaż od publikacji zadań minęło już kilkanaście godzin, to nadal w menu ich treść prezentowana jest w języku angielskim. Tak czy inaczej, schemat znany z poprzednich tygodni został zachowany. Tak więc znowu musimy wykazać się na deathmatchu, w ramach którego zabijać będziemy wrogów na Overpassie, dokonując tego w różnych obszarach mapy. Ponownie też rozegramy krótki mecz turniejowy, a jego areną będzie Nuke. Tam będziemy musieli wygrać całe spotkanie lub też zgromadzić w sumie 21 rund. Z kolei w trybie Obrońca wykorzystamy karabin AUG, by za jego pomocą eliminować kolejnych przeciwników. Fani charakterystycznego dźwięku pojawiającego się po ustrzeleniu headshota będą natomiast zadowoleni z ostatniego wyzwania. Wszak to polegać będzie na zabiciu określonej liczby oponentów właśnie za pomocą HS-ów, aczkolwiek tylko w trybie Uproszczonym na mapach Grupy Delta.

Misje dziesiątego tygodnia Operacji Riptide prezentują się następująco:

 • Nitrogen Narcosis – Deathmatch (Overpass):
  Zabij wrogów w wielu różnych miejscach – 1 gwiazdka
 • Turniejowy – krótki mecz (Nuke):
  Wygraj 21 rund lub wygraj 1 mecz – 3 gwiazdki
 • High Pressure – Obrońca (Sirocco):
  Zabij wrogów za pomocą karabinu AUG – 2 gwiazdki
 • Barotrauma – Uproszczony (Grupa Delta):
  Zabij 20 wrogów za pomocą strzałów w głowę lub zabij 10 wrogów za pomocą strzałów w głowę w pojedynczym meczu – 2 gwiazdki

Przypomnijmy, że Operacja Riptide ma potrwać co najmniej 16 tygodni, niemniej termin jej zakończenia pozostaje na ten moment nieznany. Więcej informacji znaleźć można pod tym adresem.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Chovy, Hanwha Life Esports (HLE), Worlds 2021

Gen.G pozyskuje kolejne gwiazdy. Znamy pełny skład na przyszły sezon

Gen.G Esports po solidnym występie na Worlds 2021 postanowiło dokonać kilku zmian w swoim składzie. Półfinał mistrzostw świata był świetnym wynikiem,...