STS
b0i, 100 Thieves, VALORANT
fot. twitter.com/AaronnFtw

b0i oraz dicey oficjalnie opuszczają dywizję VALORANTA 100 Thieves

Dywizja VALORANTA 100 Thieves ponownie decyduje się na roszady. Bardzo głośno pod koniec września mówiło się o dość zaskakującym odsunięciu od pierwszego składu Joshuy „steela” Nissana. Wówczas miejsce Kanadyjczyka w amerykańskiej formacji zajął Aaron „b0i” Thao, jednakże jak się okazuje przygoda 25-latka z 100T nie potrwała zbyt długo.

b0i oraz dicey poza 100 Thieves

Zeszłej nocy za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych 100 Thieves oficjalnie zakomunikowało, iż b0i oraz Quan „dicey” Tran definitywnie opuszczają szeregi ekipy dowodzonej przez Nicholasa „nitr0” Cannella. Dla społeczności tytułu od Riot Games jest to zaskakująca decyzja, zważywszy na fakt, iż Thao dołączył do wyjściowego zespołu zaledwie dwa miesiące temu.

b0i zadebiutował w barwach 100 Thieves 12 października, kiedy to rozpoczęły się kwalifikacje ostatniej szansy do mistrzostw świata w VALORANCIE. Jego drużyna koniec końców poległa jednak w finale drabinki przegranych przeciwko Cloud9 Blue. W trakcie swojej niespełna dwumiesięcznej przygody Amerykanin w barwach 100T organizacji rozegrał jedynie cztery oficjalne spotkania.

Z kolei dicey na ławce rezerwowych w ekipie Spencera „Hiko” Martina przesiadywał od kilku długich miesięcy, zatem decyzja o zakończeniu współpracy z byłym reprezentantem Immortals wydaje się naturalna. Na ten moment nie możemy mieć pewności, jaka przyszłość czeka 100 Thieves, gdyż niedawno sporo mówiło się o potencjalnym powrocie nitr0 do Counter-Strike’a.

Tak aktualnie prezentuje się skład 100 Thieves:

  • Spencer „Hiko” Martin
  • Peter „Asuna” Mazuryk
  • Ethan „Ethan” Arnold
  • Nicholas „nitr0” Cannella
  • Johann „seven” Hernande – rezerwowy
  • Joshua „steel” Nissan – nieaktywny
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Effort, Dread, LCK 2021 Summer

Nowe twarze w NS RedForce. Zespół prezentuje dżunglera i wspierającego

Jeszcze wczoraj znaliśmy tylko jednego zawodnika Nongshim RedForce na sezon 2022 League of Legends Champions Korea. Organizacja nie zamierzała jednak...