STS
fot. twitter.com/teamheretics

paTiTek ramię w ramię z UNFAKIEM? Przebudowa w OG

Pod koniec października redakcja Cybersport.pl miała przyjemność zakomunikować, iż najprawdopodobniej Patryk „paTiTek” Fabrowski będzie jedną z głównych twarzy nowego projektu dywizji VALORANTA w OG. Wiele wskazuje na to, że Polak zwiąże się kontraktem z duńską organizacją, gdyż Fabrowski od niemal dwóch miesięcy bierze czynny udział w testach. Co w trawie OG piszczy? Na początku października […]

Pod koniec października redakcja Cybersport.pl miała przyjemność zakomunikować, iż najprawdopodobniej Patryk „paTiTek” Fabrowski będzie jedną z głównych twarzy nowego projektu dywizji VALORANTA w OG. Wiele wskazuje na to, że Polak zwiąże się kontraktem z duńską organizacją, gdyż Fabrowski od niemal dwóch miesięcy bierze czynny udział w testach.

Co w trawie OG piszczy?

Na początku października za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych OG oficjalnie zakomunikowało, iż rozstaje się ze swoją dotychczasową dywizją VALORANTA. Ostatnim bastionem w duńskiej marce pozostał Benjamin „uNKOE” Chevasson, wokół którego budowany jest już nowy zespół. 25-latek w odświeżonym składzie będzie pełnił funkcję kapitana, a wiele wskazuje na to, iż do Francuza dołączą Joey „fxy0” Schlosser oraz paTiTek. Obaj gracze nie zostali dotychczas przedstawieni jako nowe nabytki organizacji, jednak w obliczu dwumiesięcznych testów wydaje się to jedynie kwestią czasu.

Aktualnie w dalszym ciągu trwają tryouty do ekipy dowodzonej przez uNKOE. Jak udało się ustalić portalowi Cybersport.pl, sprawdzany jest m.in. Bartosz „UNFAKE” Bernacki. 24-letni Polak pozostaje wolnym agentem po tym, jak na początku listopada opuścił aktywny roster Teamu Queso. W testach do europejskiej drużyny udział biorą jeszcze m.in. Jacob „pyth” Mourujärvi, Ondřej „MONSTEERR” Petru, Štěpán „Ambi” Beránek, Mathieu „LaAw” Plantin oraz Amine „Amilwa” Saidi. Istnieje niemałe prawdopodobieństwo, że Fabrowski w nowym zespole spotka się z jednym ze swoich byłych kolegów z G2 Esports lub Teamu Heretics.

Jeśli doniesienia okażą się prawdziwe, tak powinien prezentować się trzon OG:

  • Patryk „paTiTek” Fabrowski
  • Benjamin „uNKOE” Chevasson
  • Joey „fxy0” Schlosser

Tak natomiast prezentuje się lista testowanych zawodników:

  • Bartosz „UNFAKE” Bernacki
  • Jacob „pyth” Mourujärvi
  • Ondřej „MONSTEERR” Petru
  • Štěpán „Ambi” Beránek
  • Mathieu „LaAw” Plantin
  • Amine „Amilwa” Saidi
Tagi: , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Skandal we Fnatic. Adam atakuje Upseta. "Wrócił do dziewczyny, bo czuła się źle w samotności"

Zazwyczaj jako zewnętrzni obserwatorzy nie mamy wglądu za kulisy okienka transferowego na scenie League of Legends. Gracze i drużyny często informują...