Na początku listopada Team Finest zapowiedział zmiany w dywizji VALORANTA. Z zespołem wówczas pożegnali się Joona "H1ber" Parviainen oraz Tyler "Foxie" Lowton, którzy aktualnie przebywają na testach w różnych europejskich drużynach. Dzisiejszego popołudnia oficjalnie potwierdzony został transfer Alexandra "mizuNa" Katoka.

mizuN nowym nabytkiem Finest

Za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych Team Finest zakomunikował, iż nowym prowadzącym w izraelskiej formacji został mizuN. Białorusin poprzednio przez niemal pięć miesięcy reprezentował barwy tyeasy. W rosyjsko-białoruskiej drużynie nie zdołał jednak osiągnąć większych sukcesów. 23-latek wypełnił jedną lukę w Finest po odejściu H1bera oraz Foxiego, a ekipa Bena "RECIDENTA" Battasha w dalszym ciągu rozgląda się za brakującym elementem układanki, którym być może okaże się zawodnik z naszego rodzimego podwórka.

xuss jednym z testowanych

Jak udało ustalić się redakcji Cybersport.pl, jednym z testowanych graczy przez Team Finest będzie Tselmeg "xuss" Tsolmon. 17-letni Polak aktualnie pozostaje wolnym agentem, po tym, jak na początku listopada Team Queso zaliczył disband. Wówczas każdy z zawodników obrał inną ścieżkę, a zdecydowanie najwięcej ofert dotychczas otrzymał Bartosz "UNFAKE" Biernacki, który m.in. bierze udział w testach w OG czy Rebels Gaming. Utalentowany duelista ostatnimi czasy swoją świetną formą dowiódł, że zdecydowanie jest gotowy, aby wypłynąć na głębokie wody, czym byłaby dla niego regularna rywalizacja na europejskiej scenie VALORANTA.

Tak aktualnie prezentuje się skład Teamu Finest:

  • Ben "RECIDENT" Battash
  • Daniel "ponkt" Punkt
  • Gilad "ALIVE" Hakim
  • Alexandr "mizuN" Katok
  • Vladimir "PNUKH" Chervov – trener