STS
fot. Riot Games/Colin Young-Wolff

Predykcje na VALORANT Champions 2021 ft. Nsane, MOLSI, Magvayer, BULD (cz. 3)

Wielkimi krokami zbliżają się mistrzostwa świata w VALORANTA. W największej imprezie w historii strzelanki Riot Games udział wezmą m.in. Patryk „starxo” Kopczyński oraz Aleksander „zeek” Zygmunt, którzy reprezentują barwy Acend. Swoimi typowaniami na nadchodzące VALORANT Champions 2021 postanowili podzielić się influencerzy oraz profesjonalni gracze z rodzimego podwórka, którzy pokrótce przedstawią swoje przewidywania. Przedwczoraj prezentowaliśmy Wam […]

Wielkimi krokami zbliżają się mistrzostwa świata w VALORANTA. W największej imprezie w historii strzelanki Riot Games udział wezmą m.in. Patryk „starxo” Kopczyński oraz Aleksander „zeek” Zygmunt, którzy reprezentują barwy Acend. Swoimi typowaniami na nadchodzące VALORANT Champions 2021 postanowili podzielić się influencerzy oraz profesjonalni gracze z rodzimego podwórka, którzy pokrótce przedstawią swoje przewidywania. Przedwczoraj prezentowaliśmy Wam już pierwszą część predykcji, wczoraj drugą, a dziś nadszedł czas na ostatnią odsłonę przewidywań dotychczas największej imprezy w FPS-ie od Riotu.

Damian „Nsane” Łuciów

I miejsce II miejsce III miejsce IV miejsce
Acend Sentinels Gambit Esports Cloud9 Blue
MVP  Drużynowe zaskoczenie  Drużynowe rozczarowanie 
zeek Cloud9 Blue Team Liquid

Oczekiwania względem Acend:

Bardzo mocno będę trzymać kciuki za chłopaków z Acend i liczę na ich końcowy triumf podczas mistrzostw świata. Nie widzę innej drogi niż sukces zeeka i spółki.

Michał „MOLSI” Łącki

I miejsce II miejsce III miejsce IV miejsce
Acend Sentinels Team Liquid Team Secret
MVP  Drużynowe zaskoczenie  Drużynowe rozczarowanie 
zeek Team Secret Gambit Esports

Oczekiwania względem Acend:

Nie jestem w stanie jasno określić swoich oczekiwań względem Acend, jednak jeśli ekipa starxo zagra na miarę swoich możliwości, wierzę w jej zwycięstwo w VALORANT Champions 2021. Z pewnością chłopaki nie mogą odpuszczać i przegrywać „wygrane” rundy.

Tomasz „Magvayer” Filipiuk

I miejsce II miejsce III miejsce IV miejsce
Team Liquid Sentinels Acend Gambit Esports
MVP  Drużynowe zaskoczenie  Drużynowe rozczarowanie 
ScreaM Fnatic Brak

Oczekiwania względem Acend:

Acend z pewnością poczuło gorzki smak porażki w Berlinie po drastycznej przegranej z 100 Thieves w ćwierćfinale VCT Masters 3. Wierzę, że zdobyte doświadczenie wzmocni ich drużynę i poprowadzi do lepszego wyniku podczas VALORANT Champions 2021. Nie potrafiłem przewidzieć drużyny, która najbardziej może rozczarować podczas największej imprezy w FPS-ie od Riot Games, jednak dla mnie największym rozczarowaniem jest brak obecności G2 Esports na tym turnieju.

Michał „BULD” Sokal

I miejsce II miejsce III miejsce IV miejsce
Team Liquid Cloud9 Blue Acend Sentinels
MVP  Drużynowe zaskoczenie  Drużynowe rozczarowanie 
ScreaM FURIA Esports Team Envy

Oczekiwania względem Acend:

Reprezentanci Acend na pewno mają potencjał, aby nawet wygrać całe mistrzostwa świata. Jeśli tylko podopieczni Nbs-a zagrają w stu procentach na miarę swojego talentu, są w stanie odnieść ogromny sukces. Nie spodziewam się również gorszego wyniku niż czwarta lokata zajęta przez Acend.

Mistrzostwa świata w VALORANTA zostaną rozegrane pomiędzy 1 a 12 grudnia w Berlinie. Pula nagród najważniejszego dotychczas wydarzenia w FPS-ie od Riot Games wyniesie aż milion dolarów. Więcej informacji odnośnie VALORANT Champions 2021 znajduje się w naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
icon, LNG Esports, Worlds 2021

icon żegna się z LNG Esports. Doinb coraz bliżej transferu?

W ciągu ostatnich tygodni na scenie League of Legends aż roi się od plotek na temat potencjalnych ruchów zawodników i organizacji na przyszły sezon. T...