Wiele wskazuje na to, że ostatnie kiepskie rezultaty osiągane przez Anonymo Mentos nie obejdą się bez echa. Podopieczni Kacpra "belmonte" Mordaka na przestrzeni miesiąca dwukrotnie polegli w kwalifikacjach do drugiej oraz trzeciej odsłony lanowych zmagań BeContender, odpadli w ćwierćfinale beloud CUP 11 oraz w półfinale Lufa Royal 2. Skutkiem słabych wyników najprawdopodobniej będą kolejne roszady w dywizji VALORANTA.

Roszady w Anonymo Mentos

Jak udało się ustalić redakcji Cybersport.pl, szeregi zespołu VALORANTA w Anonymo najprawdopodobniej opuszczą Dawid "kosti" Kostrzewa oraz Michał "NOKOCU" Michałów. Wydawać się mogło, że po triumfie w BeContender #1 ekipa Sebastiana "snikka" Kamińskiego będzie nabierać wiatru w żagle, jednak nic bardziej mylnego. Po świetnym występie Anonymo w Gdańsku drużynę dopadł niemały kryzys, wskutek którego Kostrzewa oraz Michałów zostaną odsunięci od pierwszego składu ANO. Oprócz triumfu w lanowym turnieju dotychczas największym sukcesem polskiej formacji było dwukrotne zajęcie drugie lokaty w dziewiątej oraz dziesiątej odsłonie beloud CUP by Goong.

Oficjalnego stanowiska ze strony organizacji możemy spodziewać się już niebawem. Na ten moment nie mamy pewności, kto zastąpi kostiego oraz NOKOCA. Jak jednak udało się ustalić naszemu portalowi, testowani będą m.in. Tselmeg "xuss" Tsolmon oraz Adam „adm1k” Siemieniec. Byli reprezentanci Teamu Queso aktualnie pozostają wolnymi agentami po tym, jak na początku listopada oficjalnie polski zespół zakończył współpracę z hiszpańską organizacją.

Jeśli doniesienia okażą się prawdziwe, tak będzie prezentować się skład ANO:

  • Albert „ALMO” Moscicki
  • Krystian „Freyy” Konopka
  • Sebastian „snikk” Kamiński
  • Kacper "belmonte" Mordak – trener
  • Dawid „kosti” Kostrzewa – rezerwowy
  • Michał „NOKOCU” Michałów – rezerwowy