STS
pashaBiceps High League
fot. HIGH League

pashaBiceps w HIGH League. W lutym pierwsza walka

Od dawna mówiło się o tym, że Jarosław „pashaBiceps” Jarząbkowski stoczy walkę w klatce. Pojawiały się różne doniesienia dotyczące tego, z którą federacją podpisze umowę, a dziś wszystko stało się jasne. Były zawodnik Virtus.pro został zakontraktowany przez HIGH League. Popularny Papito zadebiutuje 5 lutego podczas drugiej gali tej federacji. Nie od dziś wiadomo, ze pashaBiceps […]

Od dawna mówiło się o tym, że Jarosław „pashaBiceps” Jarząbkowski stoczy walkę w klatce. Pojawiały się różne doniesienia dotyczące tego, z którą federacją podpisze umowę, a dziś wszystko stało się jasne. Były zawodnik Virtus.pro został zakontraktowany przez HIGH League. Popularny Papito zadebiutuje 5 lutego podczas drugiej gali tej federacji.

Nie od dziś wiadomo, ze pashaBiceps jest wielkim fanem sportu. Były członek ekipy, która wygrała w 2014 roku Majora CS:GO, kojarzony jest z treningami MMA. Jarosław Jarząbkowski w ostatnich miesiącach bardzo często relacjonował je w swoich mediach społecznościowych. Z tego względu – choć do tej pory nie zostało to potwierdzone – mówi się, że walka odbędzie się właśnie w takiej formule.

Z kim na HIGH League zmierzy się pashaBiceps?

Kwestia przeciwnika byłego zawodnika VP na razie pozostaje niejasna. Jakiś czas temu mówiło się, że może nim być Nikola „Lobanjica” Mijomanović, ale plotki te niedawno dementował Damian „DD Esport” Dąbrowski. HIGH League zapowiedziało, że rywala pashyBicepsa poznamy w najbliższy poniedziałek (6 grudnia) o godzinie 11:00.

pashaBiceps po rozstaniu z Virtus.pro nie powrócił do profesjonalnej gry. Zawodnik współpracuje z Teamem Liquid, w którym pełni funkcję streamera. Jest także członkiem składu Emeritos Banditos, a latem zorganizował obóz dla dzieci i młodzieży nazwany Pasha Gaming Camp.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Legia Esport Schools zaprasza na obóz esportowo-sportowy w Hiszpanii

W maju tego roku Legia Warszawa powołała do życia projekt Legia Esport Schools. – Esport wpływa na wszechstronny rozwój młodego człowieka, buduje w ni...