Myśleliście, że to już koniec wymiany zdań pomiędzy Adamem "Adamem" Maanane oraz Eliasem "Upsetem" Lippem? Cóż, po części macie rację, bo tym razem trudno mówić o rzeczywistej "wymianie zdań" – napięta sytuacja między zawodnikami przybrała już formę przepychanek. A to za sprawą pierwszego z zawodników, który postanowił zmienić swoją nazwę Przywoływacza na coś bardziej przypominającego mu o październikowej sytuacji.

CZYTAJ TEŻ:
Dyrektor drużyny LoL-a Fnatic zabiera głos w sprawie Upseta

"Lonely Wife UwU", czy też tłumacząc na polski – "Samotna Żona UwU". Na właśnie taki IGN zdecydował się wczoraj Adam, wyraźnie dając do zrozumienia, że na ostatnim oświadczeniu ze strony Upseta oraz dyrektora drużyny League of Legends Fnatic nie zamierza zakończyć sprawy. Co prawda jeszcze wczoraj Maanane po raz kolejny zmienił nazwę w grze (tym razem na "Frustrated Kiddo", czyli "sfrustrowany dzieciak"), jednak zanim tego dokonał, poprzedni pseudonim wychwycił jeden z użytkowników Twittera.

Upset: W tym momencie [Adam] po prostu chce dramy

To z kolei przykuło uwagę Upseta, który po raz kolejny zabrał głos. – Wielokrotnie proponowałem mu rozmowę i za każdym razem ignorował to. W tym momencie po prostu chce dramy, ale to obrzydliwe tak napędzać ten hejt w jej kierunku i unikać jakiejkolwiek prawdziwej rozmowy – oznajmił Lipp. Również jego żona dała wyraz niezadowoleniu w związku ze zmianą IGN-a Adama. – Przez tego dzieciaka prawie codziennie otrzymuję groźby śmierci bez żadnego powoduwyznała. Na komentarz twierdzący, że odpowiedzialni za te groźby są tylko ci piszący je wprost, a nie Adam, odpowiedziała: – Mylisz się. Odkąd wrzucił mnie w tę dramę niemal każdy rzuca we mnie obelgami i wysyła wiadomości, w których życzy mi śmierci. Wcześniej nic takiego nie miało miejsca – stwierdziła.

Czy to już koniec tego... przedstawienia? Instynkt podpowiada, że nie. Niezależnie jednak od tego, czy zawodnicy dalej będą zabierać głos albo wbijać sobie szpilki, cała ta sytuacja podgrzała atmosferę przed startem wiosennego splitu League of Legends European Championship. Wielu już nie może się doczekać pojedynku Fnatic z Teamem BDS – a przecież wciąż czekamy na oficjalne przedstawienie Adama w szeregach tej drugiej formacji. Sam wiosenny split wystartuje 14 stycznia. Po więcej informacji dotyczących LEC zapraszamy do naszej relacji tekstowej.