STS
VCT Champions Skin
fot. vct.gg

Ogromne pieniądze dla uczestników Champions 2021! Wszystko dzięki skinom

Pod koniec listopada Riot Games rozpoczęło sprzedaż specjalnego zestawu Champions 2021, w którym znalazły się skiny nawiązujące do nadchodzących wówczas mistrzostw świata w VALORANTA. Ową kolekcję wyceniono na 6263 VP, co zdecydowanie nie było małą sumą, aczkolwiek pewną zachętę mógł stanowić fakt, iż połowa uzyskanych środków miała trafić do uczestniczących w VALORANT Champions 2021 ekip. […]

Pod koniec listopada Riot Games rozpoczęło sprzedaż specjalnego zestawu Champions 2021, w którym znalazły się skiny nawiązujące do nadchodzących wówczas mistrzostw świata w VALORANTA. Ową kolekcję wyceniono na 6263 VP, co zdecydowanie nie było małą sumą, aczkolwiek pewną zachętę mógł stanowić fakt, iż połowa uzyskanych środków miała trafić do uczestniczących w VALORANT Champions 2021 ekip.

Skiny z kolekcji Champions rozchodzą się jak ciepłe bułeczki

I jakie są efekty? Ano takie, że wielu członków społeczności zapragnęło mieć w swoich ekwipunkach wyjątkowe skórki do karabinu Vandal oraz noża, które upamiętniają historyczną imprezę. I to na tyle wielu, że w zaledwie dwa tygodnie w puli pieniężnej, która ostatecznie zasili konta drużyn, znalazło się ponad 7,5 miliona dolarów! A to oznacza, że dotychczas sprzedano zestawy o łącznej wartości przekraczającej 15 milionów dolarów! Na tym zresztą się nie skończy, bo przecież sprzedaż okolicznościowych skinów potrwa jeszcze pięć dni i zakończy się 13 grudnia. Czy zatem graczom uda się przebić barierę 10 milionów dolarów, o które wzbogacą się uczestnicy VALORANT Champions? Biorąc pod uwagę dotychczasową tendencję, nie jest to wykluczone.

Tymczasem jeżeli chodzi o samo VALORANT Champions, to już dziś odbędą się pierwsze mecze ćwierćfinałowe. W akcji zobaczymy m.in. Patryka „starxo” Kopczyńskiego i Aleksandra „zeeka” Zygmunta, których Acend podejmie Filipińczyków z Teamu Secret. Po więcej informacji na temat zawodów zapraszamy do naszej relacji, do której przejść można po naciśnięciu na poniższy baner.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Dajor, Astralis

Dajor: promisq jest świetnym shotcallerem i naprawdę podoba mi się jego styl gry

Kilka dni po oficjalnym rozpoczęciu okienka transferowego dowiedzieliśmy się, że głównym midlanerem Astralis w nadchodzącym sezonie League of Legends...