STS
fot. Netflix

Znamy datę premiery 2. sezonu Dota: Dragon’s Blood

Wiosną tego roku na platformie Netflix swoją premierę miał serial Dota: Dragon’s Blood. Jak sama nazwa wskazuje, jego akcja działa się w świecie gry MOBA od studia Valve. Produkcja spotkała się z na tyle ciepłym przyjęciem, że już za chwilę zadebiutuje jej drugi sezon. Serial w świecie Doty powraca! Sezon pierwszy ukazał się pod koniec […]

Wiosną tego roku na platformie Netflix swoją premierę miał serial Dota: Dragon’s Blood. Jak sama nazwa wskazuje, jego akcja działa się w świecie gry MOBA od studia Valve. Produkcja spotkała się z na tyle ciepłym przyjęciem, że już za chwilę zadebiutuje jej drugi sezon.

Serial w świecie Doty powraca!

Sezon pierwszy ukazał się pod koniec marca i liczył w sumie osiem odcinków. Opowieść o Davionie, smoczym rycerzu, oraz księżniczce Miranie utrzymana została w stylistyce znanej z anime, co oczywiście nie wszystkim musiało przypaść do gustu. Ostatecznie jednak serial zebrał naprawdę dobre recenzje, a w momencie pisania tego tekstu średnia jego ocen w serwisie IMDb wynosiła naprawdę przyzwoite 7,9 na 10. Nic więc dziwnego, że twórcy postanowili kuć żelazo, póki gorące. Co więcej, na premierę dalszych losów bohaterów nie będziemy musieli zbyt długo czekać, bo premiera drugiego sezonu nastąpi już 6 stycznia 2022 roku, czyli za 3,5 tygodnia.

Za Dota: Dragon’s Blood odpowiedzialne są koreańskie studio Mir oraz amerykańskie przedsiębiorstwo Kaiju Boulevard. Dodatkowo swój wkład w serial ma też Production Reve z Korei Południowej, które zajęło się kwestią animacji.

Tagi: ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Mecz dnia dla Teamu Secret! Nisha coraz bliżej Majora

Team Secret kontynuuje walkę w pierwszym w sezonie 2021/22 turnieju eliminacyjnym Dota Pro Circuit. Ekipa Michała "Nishy" Jankowskiego wygrała z niepo...