Wiele wskazuje na to, że już niebawem będziemy świadkami kolejnych roszad związanych z uczestnikami VALORANT Champions 2021. Kilka dni temu za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych Gustavo „Sacy” Rossi zakomunikował, iż opuszcza szeregi Teamu Vikings. Najprawdopodobniej już w niedalekiej przyszłości doczekamy się zmian, które mają zajść we Fnatic.

doma opuści Fnatic?

Jak poinformował Max "purest" Katz z portalu VLR.gg Domagoj "Doma" Fancev ma opuścić szeregi Fnatic. Podopieczni Jacoba "miniego" Harrisa podczas valorantowych mistrzostw świata odpadli na etapie ćwierćfinałów, kiedy to musieli uznać wyższość KRÜ Esports. W kuluarach już kilka miesięcy temu mówiło się o potencjalnych zmianach w składzie pomarańczowo-czarnych, jednak przeciętny występ podczas Champions mógł okazać się swoistym gwoździem do trumny.

Ofiarą ewentualnych zmian we Fnatic najprawdopodobniej będzie młody Chorwat. 18-latek był jednym z trzech zawodników, którzy tworzyli trzon obecnego składu drużyny Jake'a "Boastera" Howletta. Wówczas do spółki jeszcze z Jamesem "Misticiem" Orfilą reprezentowali barwy SUMN FC. Bez cienia wątpliwości dotychczas największym osiągnięciem w karierze Fanceva jest zajęcie drugiej lokaty podczas VCT 2021: Stage 2 Masters w Reykjavíku.

Prognozowany skład Fnatic prezentuje się następująco:

Jake "Boaster" Howlett
James "Mistic" Orfila
Nikita "Derke" Sirmitev
Martin "Magnum" Peňkov
Jacob "mini" Harris – trener