Anonymo Esports nie ustaje w pracach remontowych w swoim składzie VALORANTA. Dziś bowiem na ławce rezerwowych organizacji wylądowało kolejnych dwóch graczy, co oznacza, że w drużynie pozostał już tylko jeden aktywny zawodnik – Sebastian "snikk" Kamiński.

Gruntowny remont w Anonymo

Już dwa tygodnie temu poza zespołem znaleźli się Dawid „kosti” Kostrzewa oraz Michał „nokocu” Michałów, co było następstwem rozczarowującego występu ekipy w eliminacjach do BeContender #3. Dziś wiemy już, że był to dopiero początek o wiele szerzej zakrojonych roszad, bo los wspomnianej dwójki podzielili również Albert „almo” Moscicki i Krystian „Freyy” Konopka. Ci, podobnie jak kosti i nokocu, reprezentowali barwy Anonimowych od momentu powołania do życia dywizji VALORANTA. Co ważne, cała czwórka rezerwowych otrzymała od organizacji zezwolenie na to, by rozejrzeć się za dostępnymi opcjami przed startem nowego sezonu. Mamy więc przekonanie graniczące z pewnością, że już ich pod banderą ANO nie zobaczymy.

Co więc dalej z Anonymo? Ogromna przebudowa. Już pod koniec listopada informowaliśmy, że na testach w zespole znajdują się związani wcześniej z Teamem Queso Adam „adm1k” Siemieniec oraz Tselmeg „xuss” Tsolmon. Ale na tym nie koniec, bo jak ustaliła nasza redakcja szansę na angaż mają również Maks "kamyk" Rychlewski i Jakub "maniek" Mańkowski. Ten pierwszy na szerokie wody wypłynął jako zawodnik Movistar Riders, wraz z którym sięgnął m.in. po wicemistrzostwo LVP Rising Series. Drugi natomiast to klubowy kolega wspomnianych już adm1ka i xussa z Queso, który podobnie jak owa dwójka przesiaduje od połowy listopada na rezerwie, poszukując jednocześnie nowego pracodawcy.

Skład drużyny VALORANTA reprezentującej Anonymo Esports:

  • Sebastian "snikk" Kamiński
  • Kacper „belmonte” Mordak – trener
  • Dawid „kosti” Kostrzewa – rezerwowy
  • Michał „nokocu” Michałów – rezerwowy
  • Albert „almo” Moscicki – rezerwowy
  • Krystian „Freyy” Konopka – rezerwowy