STS
fot. StreamCards

Wygraj skiny o łącznej wartości ponad 1000 zł podczas Funspark ULTI

StreamCards to wyjątkowa gra karciana dostępna na transmisjach live na Twitchu. Gra polega na przewidywaniu wydarzeń podczas meczów turnieju Counter-Strike’a. Obecnie w produkt można zagrać na Funspark ULTI Europe Playoffs 2. Dla najlepszych graczy rozgrywek na transmisji zostały przygotowane nagrody w postaci skinów CS:GO o łącznej wartości ponad 1000 zł. Weź gameplay w swoje ręce […]

StreamCards to wyjątkowa gra karciana dostępna na transmisjach live na Twitchu. Gra polega na przewidywaniu wydarzeń podczas meczów turnieju Counter-Strike’a. Obecnie w produkt można zagrać na Funspark ULTI Europe Playoffs 2. Dla najlepszych graczy rozgrywek na transmisji zostały przygotowane nagrody w postaci skinów CS:GO o łącznej wartości ponad 1000 zł.

Weź gameplay w swoje ręce

Rozgrywki Counter-Strike’a na Funspark odbywają się od 2020 roku. Podczas Europe Playoffs 2, w którym udział bierze 8 drużyn, widzowie mogą rywalizować między sobą, grając w StreamCards bezpośrednio na transmisji. W niedalekiej przyszłości, bo już 18 grudnia 2021, będziemy mogli zagrać w StreamCards również na rodzimej imprezie, Gdańsk Games, której główna pula nagród ma opiewać na 75 000 zł. Informacje o puli nagród oraz jej wartości podczas rozgrywek w StreamCards ma być ogłoszona w niedalekim czasie.

Gra działa bezpośrednio w oparciu o transmisję na Twitchu, pozwalając tym samym widzom na wzięcie aktywnego udziału w streamie. Użytkownicy, oglądając mecze CS:GO, mogą przewidywać kolejne sytuacje i zagrywać odpowiadające im karty. Poprawne przewidywanie wydarzeń w grze nagradza graczy punktami, od których zależy zwycięstwo w danej rozgrywce.

Bo oglądanie to za mało

StreamCards zapewnia niespotykaną dotąd rozrywkę podczas streamów. Rozszerzenie Twitch, obecnie oparte na tytule CS:GO, wprowadza interaktywność do transmisji esportowych odbywających się na żywo. Gra pozwala widzom na dalsze angażowanie się w to, co dzieje się w meczu turniejowym. To nie jest kolejna mechanika grywalizacji, ale pełnoprawna, pierwsza w historii gra działająca „tu i teraz”. Misją StreamCards jest redefinicja transmitowania esportu i sposobu, w jaki takie treści są konsumowane.

Aktywna wizja przyszłości

StreamCards tworzy rozwiązania towarzyszące wydarzeniom esportowym w czasie rzeczywistym. Angażuje widza w transmisję i wprowadza dodatkowy element rywalizacji, jeszcze bardziej potęgując emocje związane z oglądaniem zawodów.

Produkt StreamCards jest pierwszą i jak dotąd jedyną na świecie grą karcianą działającą w środowisku Twitch, najpopularniejszej na świecie platformy do transmisji na żywo. Gra ma formę tzw. rozszerzenia Twitch, czyli nakładki wyświetlanej bezpośrednio na transmisji rozgrywek esportowych, która jest dostępna razu po ich uruchomieniu przez organizatora turnieju i nie wymaga żadnych dodatkowych działań ze strony widza.

Czas pokaże, czy produkt Stream Cards zagości na stałe na imprezach esportowych. Być może w przyszłości będzie jednym z elementów rodzimych transmisji np. na ESL Mistrzostwach Polski.

Źródło: informacja prasowa

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Wzmocnienia Kai'Sy i Varusa, nerfy u Mundo i Talona. Co jeszcze przyniesie patch 11.24b?

Wczoraj pojawiła się wstępna lista run oraz postaci, jakich czekają zmiany w ostatnim patchu w tym roku w League of Legends. Ten będzie oznaczony nume...