STS
fot. DreamHack/Adela Sznajder

xms oficjalnie zasila szeregi dywizji VALORANTA w TENSTAR

Roszad na europejskiej scenie VALORANTA nie widać końca. W tym tygodniu doszło do licznych zmian między innymi we Fnatic czy Natus Vincere. Nadchodzący sezon VALORANT Champions Tour startuje już w styczniu, w związku z czym zespoły muszą się śpieszyć, aby dopiąć swoje składy. Kolejnym zespołem, który zgłasza gotowość na nadchodzącą kampanię, jest TENSTAR. xms dołącza […]

Roszad na europejskiej scenie VALORANTA nie widać końca. W tym tygodniu doszło do licznych zmian między innymi we Fnatic czy Natus Vincere. Nadchodzący sezon VALORANT Champions Tour startuje już w styczniu, w związku z czym zespoły muszą się śpieszyć, aby dopiąć swoje składy. Kolejnym zespołem, który zgłasza gotowość na nadchodzącą kampanię, jest TENSTAR.

xms dołącza do TENSTAR

Dziś za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych TENSTAR oficjalnie ogłosiło swój nowy nabytek dywizji VALORANTA. Do ekipy Niko „polviego” Polvinena dołączył Alexandre „xms” Forté. Były reprezentant m.in. drużyny CS:GO Teamu LDLC zdecydował się na zmianę profesji pod koniec 2020 roku. W lutym bieżącego roku xms zasilił szeregi Teamu Finest, z którym jednak rozstał się już po kilku tygodniach.

Przez następne trzy miesiące Francuz pełnił rolę stand-ina w Alliance, aczkolwiek nigdy oficjalnie nie dołączył do ekipy dowodzonej przez Enzo „Fearotha” Mestariego. Od połowy czerwca 24-latek przebywał na bezrobociu, jednakże dziś powraca do międzynarodowej rywalizacji w barwach TENSTAR. Dotychczas xms na swoim koncie nie zanotował większych sukcesów w VALORANCIE. Na ten moment największym osiągnięciem Francuza jest zajęcie 7-8. lokaty podczas VCT 2021: Europe Stage 1 Masters.

Aktualny skład TENSTAR prezentuje się następująco:

Niko „polvi” Polvinen
Calum „KRAY” Knight
Tramaine „stanley” Stanley
Jack „Br0die” Emmott
Alexandre „xms” Forté
Peter „Spin” Bradford – trener
Russel „Russ” Mendes – nieaktywny
Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Gracze CS:GO zapowiedzieli rozstanie z Izako Boars

Niespodziewane informacje docierają do nas z obozu Izako Boars. Okazuje się bowiem, że wraz z końcem roku organizację Piotra "izaka" Skowyrskiego opus...