Niespodziewane informacje docierają do nas z obozu Izako Boars. Okazuje się bowiem, że wraz z końcem roku organizację Piotra "izaka" Skowyrskiego opuszczą wszyscy dotychczasowi reprezentanci dywizji CS:GO, których kontrakty dobiegają końca.

STOMP idzie własną drogą, pozostali na razie razem

Chociaż sama organizacja nie zabrała głosu, to już w godzinach popołudniowych oświadczenie za pośrednictwem mediów społecznościowych opublikował snajper popularnych Dzików, Daniel "STOMP" Płomiński. – Po zakończeniu roku mój kontrakt z Izako Boars przestaje obowiązywać. Jeżeli ktoś potrzebuje snajpera, to jestem chętny na testy. Czuję się gotowy na świeży start wraz z nowym rokiem! – ogłosił 26-latek. Bardzo szybko okazało się jednak, że nie jest on jedynym, który nie będzie już bronić barw Izako Boars. Niemniej, w przeciwieństwie do swoich kolegów, postanowił poszukać nowego miejsca zatrudnienia na własną rękę.

Pozostali, tj. Mateusz "TOAO" Zawistowski, Paweł "byali" Bieliński, Arek "Vegi" Nawojski i Karol "Enzo" Lasota, a także dotychczasowy trener IB, Bartosz "Hyper" Wolny, postanowili na razie trzymać się razem. Co prawda każdy ze wspomnianych rozważy indywidualne oferty, ale jednocześnie zamierzają rozpocząć poszukiwania piątego zawodnika oraz organizacji chętnej do zatrudnienia całej ekipy. Wiele w tej materii zależeć będzie od otrzymanych propozycji. – Z końcem roku kontrakt z IB wygasa. Póki co nie wiadomo, co się stanie z teamem, czy zostaniemy razem szukając organizacji, czy pójdziemy do nowych teamów. Liczę, że moja ręka jednak będzie działać i od stycznia będę mógł już normalnie grać – przyznał byali, który przez ostatnie tygodnie pauzował z powodu kontuzji ręki.

Dotychczas skład Izako Boars wyglądał tak:

  • Mateusz "TOAO" Zawistowski
  • Daniel "STOMP" Płomiński
  • Paweł "byali" Bieliński
  • Arek "Vegi" Nawojski
  • Karol "Enzo" Lasota
  • Wojciech "darchevile" Klęba
  • Bartosz "Hyper" Wolny – trener