STS
fot. PGL

Complexity ściągnie Grima, juniora i graczy Extra Salt?

Jeszcze do niedawna wydawało się, że nowymi reprezentantami Complexity Gaming zostaną gracze Copenhagen Flames. Wczoraj jednak pojawiły się nieoficjalne doniesienia, że do całej transakcji prawdopodobnie nie dojdzie, gdyż organizacja z Ameryki Północnej zaczęła skłaniać się w stronę budowy ekipy w swoim własnym regionie. Complexity jednak z północnoamerykańskim składem? Teraz nieco więcej światła na tę ostatnią […]

Jeszcze do niedawna wydawało się, że nowymi reprezentantami Complexity Gaming zostaną gracze Copenhagen Flames. Wczoraj jednak pojawiły się nieoficjalne doniesienia, że do całej transakcji prawdopodobnie nie dojdzie, gdyż organizacja z Ameryki Północnej zaczęła skłaniać się w stronę budowy ekipy w swoim własnym regionie.

Complexity jednak z północnoamerykańskim składem?

Teraz nieco więcej światła na tę ostatnią kwestię rzucił Danish „Nohte” Allana z serwisu HLTV. Według jego informacji Complexity chciałoby stworzyć drużynę, która oparta byłaby na rdzeniu Extra Salt. Zespół ten jest jednym z najbardziej obiecujących za oceanem, a w przyszłym roku wystąpić miał on m.in. na Intel Extreme Masters Katowice 2022 oraz w ESL Pro League Season 15. Piszemy „miał”, bo nieoficjalnie mówi się, że do coL mogą odejść aż trzej zawodnicy, tj. Johnny „⁠JT⁠” Theodosiou, Justin „⁠FaNg⁠” Coakley oraz Ricky „⁠floppy⁠” Kemery. Dodatkowo wraz z nimi podążyć miałby trener formacji, Tiaan „⁠T.c⁠” Coertzen.

A co z pozostałymi dwoma miejscami do obsadzenia? Jedno z nich miałby zająć Paytyn „⁠junior⁠” Johnson z FURII Esports. Amerykanin ostatnimi czasy łączony był już z przenosinami do Extra Salt, wygląda więc na to, że ewentualna zmiana pracodawcy nie wpłynęłaby w żaden sposób na jego angaż. 21-latek ma w drużynie zastąpić Josha „⁠oSee⁠” Ohma, gdyż ten prawdopodobnie będzie kontynuować swoją karierę w Teamie Liquid. A skoro o Liquid mowa – ostatnim elementem układanki w Complexity ma być gracz właśnie tego zespołu, Michael „⁠Grim⁠” Wince. On z kolei zostałby ściągnięty, by przejąć fotel należący dotychczas do Edgara „⁠MarKE’A⁠” Maldonado, który nie zostałby włączony do nowego projektu.

Jeżeli powyższe doniesienia potwierdzą się, skład Complexity Gaming będzie wyglądać następująco:

Johnny „⁠JT⁠” Theodosiou
Justin „⁠FaNg⁠” Coakley
Ricky „⁠floppy⁠” Kemery
Paytyn „⁠junior⁠” Johnson
Michael „⁠Grim⁠” Wince
Tiaan „⁠T.c⁠” Coertzen (trener)
Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

ESL zapowiada cykl turniejów CS:GO dla kobiet. W puli pół miliona dolarów

Cykl ESL Pro Tour to już stały element esportowego ekosystemu Counter-Strike'a. Ale to dopiero początek działań firmy mających wspomóc rozwój poszczeg...