Chociaż Izako Boars jako organizacja nie wystosowali jeszcze żadnego oświadczenia, wyręczyli ją reprezentanci dywizji CS:GO. Ci bowiem kilka dni temu ogłosili, iż wraz z końcem roku i wygaśnięciem kontraktów opuszczą watahę popularnych Dzików.

Niepewna przyszłość Hypera

Co ciekawe, większość członków dotychczasowego składu postanowiła na razie trzymać się razem – wypadł jedynie Daniel "STOMP" Płomiński. Pozostali, tj. Mateusz „TOAO” Zawistowski, Paweł „byali” Bieliński, Arek „Vegi” Nawojski oraz Karol „Enzo” Lasota, będą natomiast szukać chętnych do ich zatrudnienia organizacji, nie unikając przy tym też indywidualnych poszukiwań. Tak czy inaczej, jeszcze do niedawna wydawało się, że za wyniki wspomnianego kwartetu nadal odpowiedzialny będzie Bartosz "Hyper" Wolny, który trenował skład już w Izako Boars. Teraz okazuje się jednak, że rozbrat samego zainteresowanego z organizacją Piotra "izaka" Skowyrskiego wcale nie jest przesądzony.

Jak już zapewne zauważyliście, cały aktualny skład Izako Boars nie będzie przedłużać kontraktów na przyszły rok. Nie ukrywam, że 2021 namieszał nam trochę w planach rozwojowych, ale pomimo tego w ostatnim zestawieniu z byalim na IGL-u pokazywaliśmy naprawdę dobrą grę. Wspólnie ze starym składem rozglądamy się za nowymi możliwościami, jednak nie wykluczam też pozostania w Izako Boars przy tworzeniu kolejnego projektu. Nadchodzi chyba najciekawsza szufla na polskiej scenie, więc bądźcie gotowi! – zapowiedział Hyper za pośrednictwem mediów społecznościowych. Sam izak natomiast, wypytywany przez fanów o przyszłość IB, odparł pod jednym z wpisów: – Trwają prace nad organizacją, będziemy dawali znać co i jak. Dajcie nam jeszcze chwilę.

Jak już zapewne zauważyliście, cały aktualny skład Izako Boars nie będzie przedłużać kontraktów na przyszły rok. Nie...

Opublikowany przez Bartosz "Hyper" Wolny Wtorek, 21 grudnia 2021