Sami gracze informowali o tym już jakiś czas temu, ale teraz głos zabrała też sama organizacja. Izako Boars oficjalnie potwierdziło bowiem zakończenie współpracy ze swoim dotychczasowym składem Counter-Strike'a: Global Offensive.

Koniec pewnego rozdziału

– Dzisiaj kończy się pewien rozdział w naszej historii. Wraz z wygaśnięciem kontraktów watahę opuszczają nasi zawodnicy CS:GO. Najbliższy okres będzie czasem restrukturyzacji całej organizacji. Dziękujemy za wszystkie wspaniałe chwile, uśmiech, który wywoływaliście na twarzach fanów, poświęcenie oraz za walkę na serwerze. Trzymamy kciuki, abyście szybko odnaleźli nowy dom! – napisano w oświadczeniu opublikowanym w mediach społecznościowych. Co ciekawe, w poście wymieniono pięciu zatrudnionych graczy, ale nie oznaczono w nim za to trenera drużyny, Bartosza "Hypera" Wolnego. Niewykluczone więc, że finalnie pozostanie on w organizacji, by pomóc w budowie nowego zespołu.

Skład Izako Boars swój ostateczny kształt przybrał latem, gdy ekipę zasilili Paweł "byali" Bieliński, Arek "Vegi" Nawojski oraz Karol "Enzo" Lasota. Od tego czasu popularne Dziki sięgnęły m.in. po triumf w Superpucharze Polskiej Ligi Esportowej, a także dotarły do półfinału ostatniego sezonu dywizji mistrzowskiej PLE. Na swoim koncie mają również wicemistrzostwo jednej z jesiennych odsłon europejskiego ESEA Cash Cup. Co warte wspomnienia, jeszcze niedawno byali, Vegi, Enzo i Mateusz "TOAO" Zawistowski zapowiadali, że nie wykluczają, iż będą wspólnie szukać dla siebie nowego domu, podczas gdy dotychczasowy snajper drużyny, Daniel "STOMP" Płomiński miał prowadzić poszukiwania pracodawcy na własną rękę.

Dotychczas skład Izako Boars wyglądał tak:

  • Mateusz „TOAO” Zawistowski
  • Daniel „STOMP” Płomiński
  • Paweł „byali” Bieliński
  • Arek „Vegi” Nawojski
  • Karol „Enzo” Lasota
  • Bartosz „Hyper” Wolny – trener