Przez kolejne trzy dni odbywać się będą online'owe finały drugiego sezonu NumberOne. A wspominamy o tym nie bez powodu. Wszak o łączną pulę nagród w wysokości 20 tysięcy euro powalczy aż siedmiu naszych rodaków!

Brugge zainauguruje grupowe zmagania

Dwóch z nich oglądać będziemy pod banderą eClubu Brugge. Mateusz „matty” Kołodziejczyk oraz Mateusz „n0tice” Wolniak, bo o nich tu mowa, przystąpią do gry wraz z dwoma dopiero co zakontraktowanymi przez organizację zawodnikami, Kilianem "Gringo" Garcią oraz powracającym do zespołu Richardem "ritchiEEM" Mestdaghem. Pierwszym testem dla drużyny z Brugii będzie otwierający zmagania w grupie A mecz z Portugalczykami z eXploit Esports. Ci jeszcze do niedawna reprezentowali akademię SAW, ale na początku tygodnia zmienili barwy klubowe, zastępując tym samym skład rozwiązany w połowie grudnia.

CZYTAJ TEŻ:
10 najlepszych polskich graczy CS:GO w 2021 roku

Oficjalny debiut GameAgents

Około trzy godziny później na serwerze zameldują się również GameAgents. Trzon tej ekipy stanowią byli zawodnicy Forsaken, którzy ledwie wczoraj związali się z serbską organizacją. Niemniej już w swoim oficjalnym debiucie będą oni musieli skorzystać z pomocy zmiennika, gdyż na zawodach zabraknie Michała „mlodziutk1ego” Mądrego. Jego miejsce tymczasowo zajmie znany m.in. z Teamu ESCA Gaming i Illuminar Gaming Tomasz „tomiko” Uroda, który wspomoże skład już podczas dzisiejszej potyczki z VELOX. Jest to międzynarodowa ekipa złożona z czterech Hiszpanów oraz Rumuna, której członkiem jest m.in. Iván "NaOw" González, były gracz takich drużyn jak Giants Gaming czy MAD Lions.

Harmonogram dzisiejszych meczów Polaków w CS:GO:

7 stycznia
13:00 eClub Brugge vs eXploit Esports BO1 transmisja
16:00 GameAgents vs VELOX BO1 transmisja
19:00 Brugge/eXploit vs GameAgents/VELOX BO1 transmisja