STS
fot. Apeks

Podejście numer dwa – jkaem powraca do Apeks

Joakim „jkaem” Myrbostad to pierwszy z zawodników EXTREMUM, który znalazł dla siebie zatrudnienie. Co ciekawe, Norweg został zaprezentowany jako nowy gracz Apeks, czyli organizacji, którą miał już w przeszłości okazję przez chwilę reprezentować. Drugie podejście do Apeks Pierwsza przygoda 27-latka z Apeks trwała bardzo krótko, bo zaledwie dwa miesiące. Zatrudniono go w październiku 2020 roku, […]

Joakim „jkaem” Myrbostad to pierwszy z zawodników EXTREMUM, który znalazł dla siebie zatrudnienie. Co ciekawe, Norweg został zaprezentowany jako nowy gracz Apeks, czyli organizacji, którą miał już w przeszłości okazję przez chwilę reprezentować.

Drugie podejście do Apeks

Pierwsza przygoda 27-latka z Apeks trwała bardzo krótko, bo zaledwie dwa miesiące. Zatrudniono go w październiku 2020 roku, ale już w styczniu roku 2021 odszedł, by wraz ze swoimi byłymi kolegami z 100 Thieves ponownie połączyć siły pod banderą EXTREMUM. Oczekiwania względem tamtej formacji były naprawdę spore, ale ostatecznie nie udało się ich spełnić. Czara goryczy przelała się, gdy jkaem i spółka nie zdołali awansować na Majora w Sztokholmie. Krótko po tym rozczarowaniu włodarze z Rosji podjęli decyzję o zawieszeniu projektu, a Myrbostad i pozostali członkowie zespołu wylądowali na ławce rezerwowych. Jednocześnie zezwolono im na rozpatrywanie opcji na sezon 2022.

Za decyzją o powrocie do Apeks stało kilka powodów – przyznał jkaem. – Przede wszystkim to naprawdę dobra organizacja o odpowiednich wartościach, która chce stać się najlepsza. Po drugie i najważniejsze, znaczenie miał fakt, że chcieli, bym wrócił, żebyśmy zostawili przeszłość za nami i patrzyli w przyszłość. Oczywistym było więc, że to odpowiednie miejsce. Miałem mieszane odczucia względem powrotu, nie byłem pewny, czy to się w ogóle kiedykolwiek stanie, ale cieszę się, że ostatecznie się udało. Teraz jestem podekscytowany nadchodzącym rokiem. Przyszedłem, by tutaj zostać, poprawiać swoje umiejętności i robić wszystko, by Apeks znalazło się tak wysoko, jak to tylko możliwe – dodał.

W tej sytuacji skład Apeks prezentuje się następująco:

Asger „⁠AcilioN⁠” Larsen
Tim „⁠nawwk⁠” Jonasson
Joakim „⁠jkaem⁠” Myrbostad
Pål „⁠Polly⁠” Kammen (trener)
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

17-latek z Danii nowym zawodnikiem Sprout

Ostatnimi czasy Sprout doznało dwóch poważnych osłabień. Miało to związek z odejściem najpierw Josefa "⁠faveNa⁠" Baumanna, który został zatrudniony pr...