Co prawda eClub Brugge pożegnał się już z finałami drugiego sezonu NumberOne, ale na tym polskie akcenty się nie kończą. Wszak w grze nadal pozostają GameAgents, których od końcowego triumfu dzielą dwa spotkania.

GameAgents po pierwszy sukces

Ekipa wspierana przez Tomasza "tomiko" Urodę w poprzednich dniach przegrała zaledwie jeden mecz. Miało to miejsce podczas inauguracyjnej serii starć, gdy musiała ona uznać wyższość Hiszpanów z VELOX. Ale były to tylko złe miłego początki, bo potem podopieczni serbskiej organizacji gładko rozprawili się z Mateuszem „mattym” Kołodziejczykiem, Mateuszem „n0ticem” Wolniakiem i ich kolegami z Brugge, a następnie odpłacili VELOX pięknym za nadobne, finiszując tym samym na drugim miejscu w grupie A. Dzięki temu GameAgents już dziś przystąpią do półfinału oraz, jeżeli uda im się wygrać, do wielkiego finału, którego stawką będzie 10 tysięcy euro.

CZYTAJ TEŻ:
10 najlepszych polskich graczy CS:GO w 2021 roku

Pierwszym niedzielnym rywalem zawodników Bartosza „barTKA” Damasiewiecza będą francuscy gracze Ambush Esport, którzy podczas finałów rozgrywek nie doznali jeszcze goryczy porażki. Co ciekawe, tym jako zmiennik pomaga niezwykle doświadczony Christophe "SIXER" Xia, który w przeszłości związany był m.in. z Teamem Envy. Starcie z rywalem tej klasy z pewnością nie będzie więc należeć do łatwych i paradoksalnie może być trudniejsze niż późniejszy wielki finał. W tym bowiem, poza Polakami lub Francuzami, zagra jedna z portugalskich formacji, tj. For The Win Esports lub też niepokonane jak dotychczas eXploit Esports.

Harmonogram dzisiejszych meczów Polaków w CS:GO:

7 stycznia
16:00 GameAgents vs Ambush Esport BO3 transmisja
19:00 GameAgents/Ambush vs eXploit/FTW BO3 transmisja