Po wielu miesiącach bezskutecznych poszukiwań nowego domu Patryk "paTiTek" Fabrowski znalazł wreszcie bezpieczną przystań. Polski zawodnik został oficjalnie zaprezentowany jako członek nowego składu, który będzie reprezentować brytyjską organizację EXCEL ESPORTS.

paTiTek wraca do gry!

Początki 22-latka na scenie VALORANTA z pewnością rozbudziły nadzieje na udaną przyszłość. Wszak Fabrowski bardzo szybko trafił do słynnego G2 Esports, wraz z którym zdominował europejskie rozgrywki. Z czasem jednak inne zespoły zaczęły doganiać G2, by ostatecznie przegonić Samurajów, czego następstwem były kadrowe roszady. Ich ofiarą padł również paTiTek, który w czerwcu ubiegłego roku przeniósł się do Teamu Heretics. Problem w tym, że ten ruch okazał się kompletnie nietrafiony, bo drużyna szybko zaczęła borykać się z problemami kadrowymi i pod koniec września jej działalność została zawieszona. Od tego czasu polski zawodnik zaczął szukać nowego pracodawcy i w pewnym momencie wydawało się nawet, że trafi on do OG, ale finalnie nic z tego nie wyszło.

Dopiero teraz paTiTek będzie miał okazję, by wrócić do gry. Wraz z nim szeregi EXCEL zasilił m.in. Oscar "ozzy" Scott, z którym nasz rodak miał już przez chwilę współpracować pod banderą G2. Ponadto brytyjska organizacja zaangażowała też byłego reprezentanta OG, Dragana "elllementa" Milanovicia, a także Egora "chiwawę" Stepanyuka, który miesiąc temu pożegnał się z Ninjas in Pyjamas. Ostatni fotel przypadł natomiast w udziale Muhammadowi "Moe40" Hariffowi. Brytyjczyk jako jedyny członek poprzedniego składu zachował swoje miejsce w organizacji. Za wyniki zespołu odpowiedzialny będzie natomiast Jimmy "Jumpy" Berndtsson, doskonale znany fanom CS:GO jako wieloletni szkoleniowiec Fnatic.

W tej sytuacji skład EXCEL ESPORTS prezentuje się następująco:

Muhammad "Moe40" Hariff
Egor "chiwawa" Stepanyuk
Patryk "paTiTek" Fabrowski
Oscar "ozzy" Scott
Dragan "elllement" Milanović
Jimmy "Jumpy" Berndtsson (trener)