STS
fot. ESL

flamie znalazł nowy zespół. Były gracz NAVI dołącza do 1WIN

Po wielu miesiącach poza regularną grą Egor „flamie” Vasilyev powraca! Doświadczony Rosjanin, który pozostawał bezrobotny od września, gdy dobiegła końca jego współpraca z Natus Vincere, został zaprezentowany jako nowy zawodnik 1WIN. „To światowej klasy zawodnik” 24-letni Rosjanin przez ponad sześć lat bronił barw legendarnego NAVI, z którym trzykrotnie sięgał po wicemistrzostwo świata. Niemniej w kwietniu […]

Po wielu miesiącach poza regularną grą Egor „flamie” Vasilyev powraca! Doświadczony Rosjanin, który pozostawał bezrobotny od września, gdy dobiegła końca jego współpraca z Natus Vincere, został zaprezentowany jako nowy zawodnik 1WIN.

„To światowej klasy zawodnik”

24-letni Rosjanin przez ponad sześć lat bronił barw legendarnego NAVI, z którym trzykrotnie sięgał po wicemistrzostwo świata. Niemniej w kwietniu ubiegłego roku po serii gorszych występów został on odsunięty od składu, by zrobić miejsce dla o sześć lat młodszego Valeriego „b1ta” Vakhovskyiego. Wtedy zmiana ta miała mieć charakter jedynie tymczasowy, ale nastoletni Ukrainiec spisywał się na tyle dobrze, że flamie już do pierwszego zespołu nie wrócił. Zamiast tego wspomagał NAVI Junior przy okazji drugiego sezonu WePlay Academy League, a także znalazł się w zespole Entropiq zgłoszonym na PGL Major Stockholm 2021. Niemniej na szwedzkiej scenie nie pojawił się ani razu, gdy zarejestrowano go jedynie jako zmiennika. Dlatego też dopiero teraz będzie on mógł ponownie zaprezentować się kibicom.

Cieszymy się, że Egor dołączył do naszego zespołu! To światowej klasy zawodnik, który wniesie do drużyny ogromne doświadczenie i najwyższej klasy umiejętności indywidualne. Z niecierpliwością czekamy na turnieje, które odbędą się w najbliższej przyszłości – nie krył radości menadżer 1WIN, Artem „mouseTT” Karyagin. Co ciekawe, Vasilyev to nie jedyny nowy nabytek. Wszak w związku z niedawnym przesunięciem na rezerwę Danila „Ravenlota” Bikvaidzego i Vadima „Polta” Tsirova potrzebny był jeszcze jeden nowy zawodnik. Na razie postawiono na 21-letniego Stanyslava „fostara” Ostashevskyiego. Związany do niedawna z Trasko Esports Ukrainiec będzie w najbliższym czasie testowany przez zespół, który już za kilka dni przystąpi do gry w ESL Challenger League Season 40.

W tej sytuacji skład 1WIN prezentuje się następująco:

Aleksandr „TRAVIS” Timkiv
Denis „deko” Zhukov
Aleksandr „glowiing” Matsiyevich
Egor „flamie” Vasilyev
Stanyslav „fostar” Ostashevskyi (testy)
Vadim „MSE” Zimin (trener)
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Skadoodle IEM Katowice Cloud9

autimatic i Skadoodle nie są już zawodnikami T1

T1 to kolejna organizacja, w której szeregach doszło do zmian personalnych w związku ze startem nowego sezonu zmagań w ramach VALORANT Champions Tour....