STS
Sebekx, Illuminar Gaming, European Masters 2018 Spring
fot. ESL/Conor Beattie

Udany debiut Z10 w Ultralidze. Zespół Sebekxa zdominował devils.one

Trzecim pojedynkiem dnia otwierającego siódmy sezon Ultraligi było starcie devils.one z Zero Tenacity. Reprezentanci serbskiej organizacji przed startem spotkania uchodzili za murowanych faworytów tego zestawienia. Przewagę z papieru ekipa Sebastiana „Sebekxa” Smejkala przelała na rzeczywistość i zwyciężyła w pierwszym swoim meczu. devils.one 0:1 Zero Tenacity PolskiFok Tahm Kench mumus100 Ornn Diagu Lee Sin Ryuzaki Xin […]

Trzecim pojedynkiem dnia otwierającego siódmy sezon Ultraligi było starcie devils.one z Zero Tenacity. Reprezentanci serbskiej organizacji przed startem spotkania uchodzili za murowanych faworytów tego zestawienia. Przewagę z papieru ekipa Sebastiana „Sebekxa” Smejkala przelała na rzeczywistość i zwyciężyła w pierwszym swoim meczu.

devils.one 0:1 Zero Tenacity
PolskiFok
Tahm Kench
mumus100
Ornn
Diagu
Lee Sin
Ryuzaki
Xin Zhao
bucu
Viktor
Sebekx
Corki
Axelent
Jhin
Vzz
Caitlyn
Taewang
Leona
Wojtuś
Lux

Agresja nieidąca w parze z eliminacjami

Mimo iż pierwsze zabójstwo padło dopiero w siódmej minucie, to na brak akcji w początkowej fazie gry nie było co narzekać. Ostatecznie to Teodor „Vzz” Cholakov otworzył tabelę wyników podczas wymiany na dolnej alei. Chwilę później jednak sam musiał uznać wyższość rywala po przejściu na górną linię. Przez kolejne minuty natomiast niewiele działo się na Polach Sprawiedliwości. Zero Tenacity co prawda zgarnęło na swoje konto dwa smoki, ale wówczas żadne głowy się nie posypały.

Jak się zaczęło, to na całego

Impas w rozgrywce został przerwany dopiero w okolicach 22. minuty, kiedy to Z10 wyłapało Marcina „bucu” Świecha i przejęło dzięki temu już trzeciego drake’a. To był jednak początek kłopotów reprezentantów devils.one. Kilkadziesiąt sekund później na środku wywiązała się walka, którą Diabły przypłaciły aż trzema życiami, w zamian za jedynie jedno. W tym momencie podopieczni Kacpra „Nahovskyego” Merskiego prowadzili już ponad cztery tysiące sztuk złota.

Gwoździem do trumny okazała się ponownie bójka na środku przed pojawieniem się piątego smoka. Zanim potwór zdążył się pokazać, to dwójka graczy DV1 gryzła już ziemię. Dlatego też pozyskanie Duszy Smoka Piekielnego było niebywale proste. Z takim wzmocnieniem i przewagą w złocie przedstawiciele serbskiej organizacji mogli już robić, co chcą. Skierowali się w stronę Barona i jego również ubili bez większych problemów. Zaraz po tym bucu i jego kompani posypali się niczym domino, a Z10 bez problemu zniszczyło najpierw środkowe struktury, a następnie rozbiło i sam rdzeń drużyny niebieskiej.

Za moment przedostatni mecz dzisiejszego dnia, w którym zmierzą się gracze Forsaken oraz Iron Wolves. Transmisja w języku polskim będzie dostępna na kanałach Polsat Games w serwisie TwitchYouTube oraz w telewizji. Angielskojęzyczna transmisja będzie natomiast na drugim kanale Polsat Games w serwisie Twitch. Po więcej informacji dotyczących siódmego sezonu zapraszamy do naszej relacji tekstowej:

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
VALORANT Episode 4 NEON

Zmiany w broniach, modyfikacje Breeze i nowy agent. Już dzisiaj wchodzi patch 4.0 w VALORANCIE

Po dłuższej przerwie świątecznej bez aktualizacji, w końcu nadchodzi nowa łatka do VALORANTA. Trzeba podkreślić też, że wcale nie byle jaka, ponieważ...