STS
fot. Call of Duty

Call of Duty w kooperacji z Atakiem Tytanów. Nowy zestaw do kupienia

Na oficjalnym profilu Call of Duty na Twitterze pojawiła się informacja o współpracy z popularną serią mangi oraz anime pod tytułem Atak Tytanów. W sklepie pojawi się zestaw, w skład którego wejdą m.in. schematy broni i ruch kończący. Zapowiedziana współpraca ma miejsce z okazji nadchodzącego zakończenia 4 sezonu tego tytułu. To anime w ciągu dziewięciu lat […]

Na oficjalnym profilu Call of Duty na Twitterze pojawiła się informacja o współpracy z popularną serią mangi oraz anime pod tytułem Atak Tytanów. W sklepie pojawi się zestaw, w skład którego wejdą m.in. schematy broni i ruch kończący. Zapowiedziana współpraca ma miejsce z okazji nadchodzącego zakończenia 4 sezonu tego tytułu. To anime w ciągu dziewięciu lat otrzymało kilkadziesiąt nagród, w tym nagrodę publiczności IGN za najlepszą japońską animację 2019 roku czy odznaczenie za najlepszą ścieżkę dźwiękową. 

Kiedy zestaw pojawi się w sklepie?

Zestaw będzie dostępny do kupienia już 20 stycznia. Przedmioty w nim zawarte będą do dyspozycji gracza zarówno w Warzone, jak i w Vanguard. Będzie składał się on aż z 10 elementów. Wśród nich znajdą się skórka do operatora, trzy schematy broni, zawieszka, naklejka, emblemat oraz ruch kończący. Dodatkowo ekskluzywnie gracze Vanguarda otrzymają nowe intro MVP i wyróżnienie MVP. 

Źródło: callofduty.com

Ponadto ogłoszona została data najnowszej aktualizacji. Dla Call of Duty: Vanguard będzie to 12 stycznia, a dla Call of Duty: Warzone jeden dzień później. Twórcy zaprezentowali również nową broń, która będzie dodana do gry. Będzie to ciężki pistolet maszynowy Welgun. 

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Illuminar Gaming, IHG

IHG lepsze od Goskilla, ESCA znowu w gazie. Podsumowanie dzisiejszych spotkań w Ultralidze

Pierwszy dzień rozgrywek w ramach siódmego sezonu Ultraligi za nami! Mieliśmy dzisiaj okazję obejrzeć pięć pojedynków, w których najlepsi zawodnicy z...