STS
many Komil and Friends Ultraliga
fot. YouTube.com/c/PolsatGames

Komil and Friends z pierwszym zwycięstwem w Ultralidze. Dżentelmeni pokonani po emocjonującym meczu

W przedostatnim środowym meczu Ultraligi Komil and Friends mierzyło się z Gentlemen’s Gaming. Było to bardzo ważne starcie, jako że obie ekipy są rozpatrywane w kontekście kandydatów do miejsc w play-offach. W pierwszym ich starciu to KNF okazało się lepsze, zamykając tę grę po niezwykle wyrównanej walce. Komil and Friends 1:0 Gentlemen’s Gaming Tracyn Gwen […]

W przedostatnim środowym meczu Ultraligi Komil and Friends mierzyło się z Gentlemen’s Gaming. Było to bardzo ważne starcie, jako że obie ekipy są rozpatrywane w kontekście kandydatów do miejsc w play-offach. W pierwszym ich starciu to KNF okazało się lepsze, zamykając tę grę po niezwykle wyrównanej walce.

Komil and Friends 1:0 Gentlemen’s Gaming
Tracyn
Gwen
Grzybek
Sett
Yuta
Lee Sin
Badlyyga
Xin Zhao
many
Viktor
Merciless
Sylas
svns
Jinx
Adison
Aphelios
minemaciek
Leona
Slipper
Braum

Już w trzeciej minucie mogliśmy zobaczyć świetną akcję ze strony Cengizhana „Mercilessa” Tekera. Zawodnik popisał się agresywnym zagraniem i wyeliminował swojego rywala w walce jeden na jednego. Chwilę później Przyjaciele Komila zrewanżowali się na midlanerze, wyłapując go bez dostępnego Błysku. Pierwsze potwory poszły bezproblemowo na konto KNF. W 10. minucie Sebastian „Tracyn” Wojtoń ograł swojego rywala na linii, jednak chwilę później przypłacił swoje zuchwalstwo życiem.

Następnie Dawid „Yuta” Wyskiel i spółka odwiedzili dolną alejkę, gdzie nie dali przeciwnikom żadnych szans na przeżycie. To pozwoliło ekipie z niebieskiej strony mapy wyjść na całkiem komfortowe prowadzenie pod względem posiadanego złota. W następnej walce drużynowej Komil and Friends ponownie zwyciężyło z oponentami i wszystko wskazywało na to, że to właśnie ta drużyna sięgnie po punkt po tym meczu.

Komil and Friends zamyka grę

W 19. minucie doszło do dość dziwnej sytuacji, w której Dżentelmeni podjęli się walki na środkowej alei. Zaczęło się od pięciu na pięciu, a zakończyło się tylko piątką żyjących graczy i wszyscy należeli do organizacji Komila Khamidova. Po tym teamfightcie trudno było szukać jakichś pozytywów dla ekipy Mercilessa. Chociaż GG oddało Barona Nashora, midlanerowi zespołu udało się wyeliminować chwilę potem dwóch rywali. Wydawało się, że to może być światełko w tunelu dla Dżentelmenów.

W 31. minucie doszło do prawdziwego cudu. Kuba „Grzybek” Jagiełka wraz z kolegami zwyciężył potyczkę na środkowej alei i dzięki temu przejęli fioletowe wzmocnienie. Nagle losy meczu się odwróciły, a przewaga w złocie zaczęła powoli topnieć. W 36. minucie Yucie udało się ukraść Starszego Smoka i to dzięki temu udało się wygrać ważną batalię później i podniszczyć struktury wroga. KNF mogło zwrócić się w stronę Barona i zapewnić sobie jego buffa. Z tymi wszystkimi wzmocnieniami tylko kwestią czasu był wybuch rdzenia należącego do GG. To stało się w 44. minucie.

Już za chwilę rozpocznie się osatatni dzisiejszy pojedynek pomiędzy Teamem ESCA Gaming oraz devils.one. Transmisja w języku polskim będzie dostępna na kanałach Polsat Games w serwisie TwitchYouTube oraz w telewizji. Angielskojęzyczna transmisja będzie natomiast na drugim kanale Polsat Games w serwisie Twitch. Po więcej informacji dotyczących siódmego sezonu zapraszamy do naszej relacji tekstowej:

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Lucker AGO ROGUE

Udany start AGO ROGUE w Ultralidze. Ekipa Luckera pewnie zwycięża Forsaken

Trzeci dzisiejszy mecz Ultraligi za nami. W nim zmierzyły się dwie formacje, które wczoraj zapisały na swoim koncie pierwsze punkty, a dokładnie Forsa...