Od momentu odejścia Janusza "Snaxa" Pogorzelskiego z Anonymo Esports wielu kibiców zastanawiało się, jaki będzie kolejny krok w karierze mistrza świata z 2014 roku. I dziś już wiemy, oto bowiem poznaliśmy nowy skład, w którym występować będzie 28-letni zawodnik.

Snax i byli gracze AVEZ

W ekipie Snaxa znaleźli się m.in. dwaj jego byli koledzy z Anonymo – Kacper "Kylar" Walukiewicz oraz Kamil "KEi" Pietkun. Ten pierwszy od końcówki listopada przesiaduje na ławce rezerwowych wspomnianej organizacji, drugi zaś niespodziewanie zakończył niedawno swoją współpracę ze Sprout. Już wtedy okazało się, że 20-latek zamierza kontynuować swoją karierę w polskiej ekipie, nie było jednak jasne, gdzie konkretnie trafi. Teraz wiemy już, że ponownie połączy on siły ze Snaxem i Kylarem, wraz z którymi po raz ostatni spotkał się na serwerze w październiku ubiegłego roku, gdy Anonymo mierzyło się z x-komem AGO w wielkim finale ESEA Premier.

Poza wspomnianą wyżej trójką w ekipie znajdą się też Piotr "nawrot" Nawrocki, który pozostaje bez stałego zatrudnienia od momentu rozstania z Tarczyński Protein Teamem, a także Kuba "Markoś" Markowski, czyli mistrz Polski w barwach Wisły All iN! Games Kraków. Co ciekawe, Nawrocki, Markowski, Walukiewicz oraz Pietkun mieli już okazję współpracować ze sobą w przeszłości pod banderą AVEZ Esport. – Chciałem ogłosić już oficjalnie, że zaczynam wspólną przygodę w składzie KEi, Kylar, Snax, Markoś. Odczucia każdy może mieć mieszane co do tego składu, ale prawda jest taka, że w tym gronie panuje zajebista chemia i wierzę, że wielu z was zaskoczymy pozytywnie – zapewnił nawrot.

Skład nowej ekipy Snaxa prezentuje się następująco:

  • Janusz "Snax" Pogorzelski
  • Kamil "KEi" Pietkun
  • Kacper "Kylar" Walukiewicz
  • Piotr "nawrot" Nawrocki
  • Kuba "Markoś" Markowski