STS
Piotr "izak" Skowyrski
fot. Polska Liga Esportowa

Izak komentatorem drugiej gali HIGH League!

Piotr „Izak” Skowyrski, komentator esportowy, będzie miał okazję, by sprawdzić się w nowej dyscyplinie. Tym razem popularny twórca internetowy pojawi się na gali HIGH League 2, która na początku lutego odbędzie się w Krakowie.

Piotr „Izak” Skowyrski został oficjalnie zaprezentowany jako jeden z komentatorów nadchodzącej gali HIGH League. Za mikrofonem usiądzie podczas czterech najważniejszych walk wieczoru. Legendarny polski komentator Counter-Strike’a dopisze do swojego komentatorskiego CV kolejną dyscyplinę. Po kilku latach CS: GO, czterech meczach mundialu w Rosji, przyszedł czas na sporty walki.

Izak skomentuje walkę pashy na HIGH League

Skowyrski kilkukrotnie wspominał, że uczęszcza na treningi mieszanych sztuk walki, aby dowiedzieć się więcej na temat samej dyscypliny. Zbiegło się to również z pierwszymi plotkami o występie Jarosława „pashyBicepsa” Jarząbkowskiego w klatce. Społeczność błyskawicznie połączyła elementy tej całej układanki i jedynie czekaliśmy na oficjalne ogłoszenia, dla której z federacji obaj wystąpią.

Skowyrski komentował najważniejsze spotkania Virtus.pro, którego barwy reprezentował Jarząbkowski. Teraz czas na komentarz debiutanckiego występu w oktagonie. Zakontraktowanie tych dwóch nazwisk przez HIGH League to niewątpliwie spory ruch z ich strony.

Popularnego streamera będzie można usłyszeć podczas czterech pojedynków: Norbert „Dis” Gierczak kontra Maciej „Zony” Zoniuk, Mateusz „Mini Majk” Krzyżanowski kontra Maciej „Big Jack” Jarema, Lexy Chaplin kontra Agata „Fagata” Fąk, no i najważniejszy z nich, Jarosław „pashaBiceps” Jarząbkowski kontra Michał „Owca WK” Owczarzak.

Gala HIGH League 2, która odbędzie się już 5 lutego w Tauron Arenie w Krakowie, może być największym i najchętniej oglądanym tego typu wydarzeniem w Polsce.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

MONKE na drodze po pierwszy sukces. Polacy w półfinale Cash Cupa

Wczoraj do życia oficjalnie powołano zespół MONKEsports, w skład którego wchodzą między innymi Janusz "Snax" Pogorzelski i Kuba "Markoś" Markowski. Og...