devils.one 0:1 AGO ROGUE AGO ROGUE
PolskiFok
Renekton
Sinmivak
Gwen
Diagu
Viego
Rabble
Xin Zhao
bucu
Corki
Nite
Viktor
Axelent
Caitlyn
Lucker
Jhin
Taewang
Lux
Leon
Nautilus

Mecz przebiegał bardzo intensywnie. Blisko przelewu pierwszej krwi z udziałem Jochema "Rablle'a" van Graafeilanda było na dolnej alei. Na nią nie musieliśmy czekać kolejnych minut. W odwecie trójka zawodników Diabłów pojawiła się w lesie przeciwnika, tym samym zgarniając dwa zabójstwa w gąszczach rywali. Chwilę później Witold "Diagu" Nypel próbował przegonić Rabble'a, który bezpardonowo przejmował nieswojego Grompa. Priorytet na górnej linii i zejście Jakuba "Sinmivaka" Ruckiego zadecydowało o wygranej batalii dla AGO ROGUE.

AGO ROGUE wychodzi na prowadzenie

Holender postanowił powtórzyć akcję i ponownie pojawił się w obcych dla niego rejonach. Tym razem Marcin "bucu" Świech wyczuł pismo nosem. Uzbrojony w paczki przeciął drogę intruzowi i wraz z Patrykiem "PolskimFokim" Langerem posłał do piachu buńczucznego dżunglera. Sekundę później popis swoich umiejętności zaserwował nam zawodnik górnej alei władający Gwen. W pojedynkę pociął na drobne strzępy swojego konkurenta. W 15. minucie Diagu wraz z ekipą roztrzaskali w pył pierwszą w tym sezonie wieżę podopiecznych Marcusa "Blumigana" Bloma. Sytuacja uspokoiła się aż do trzeciego smoka, kiedy to Sinmivak i spółka bez większych trudności rozgromili Diabły. Po zastrzyku sporej ilości gotówki na konta niepokonanej dotychczas organizacji, akademia z LEC bezproblemowo wygrywała kolejne walki drużynowe. Dwa Barony finalnie pozwoliły Łotrzykom na czyste i książkowe zamknięcie spotkania.

Już za chwilę pojedynek pomiędzy Iron Wolves a Team ESCA Gaming. Nowo przybyła organizacja w Ultralidze będzie próbowała zrównać wynik względem swojego dzisiejszego rywala.  Transmisja w języku polskim będzie dostępna na kanałach Polsat Games w serwisie Twitch, YouTube oraz w telewizji. Angielskojęzyczna transmisja będzie natomiast na drugim kanale Polsat Games w serwisie Twitch. Po więcej informacji dotyczących siódmego sezonu zapraszamy do naszej relacji tekstowej: