STS
fot. Anonymo Esports

W Anonymo wszystko już jasne. Trzech nowych członków dywizji CS:GO!

Po wielu tygodniach plotek i oczekiwań Anonymo Esports w końcu odkryło karty w kwestii swojej dywizji CS:GO. Z poprzedniego składu pozostało zaledwie dwóch graczy, których w sezonie 2022 wspierać będą trzy nowe nabytki. Co ważne, przy okazji wzmocniony został również sztab szkoleniowy.

Anonymo znowu w komplecie

W ekipie pozostali jedynie Paweł „innocent” Mocek oraz Patryk „Demho” Tomaszewski. Janusz „Snax” Pogorzelski i Kacper „Kylar” Walukiewicz już jakiś czas temu znaleźli się w powołanym do życia projekcie MONKEsports, który obecnie poszukuje organizacji, podczas gdy Michał „snatchie” Rudzki wylądował w Wiśle All iN! Games Kraków. W zespole Anonymo przygotowanym z myślą o roku 2022 nie znalazł się też Karol „rallen” Rudzki, ale on w przeciwieństwie do swoich byłych kolegów nie znalazł dla siebie nowej przystani. Zamiast tego potwierdził on, że jego współpraca z organizacją definitywnie dobiegła końca, a on sam stał się wolnym agentem. Dzięki temu ma wolną rękę w poszukiwaniu kolejnego pracodawcy.

Jeżeli zaś chodzi o nowe nabytki, to tutaj zaskoczenia nie ma. Do drużyny dołączyli Oskar „oskarish” Stenborowski i Filip „tudsoN” Tudev, którzy wsparli już Anonimowych podczas niedawnego Gdańsk Games 2021, które zresztą zakończyło się wygraną ekipy. Dla obu nich jest to szansa na powrót do regularnej gry, gdyż oskarish w połowie grudnia pożegnał się z Illuminar Gaming, podczas gdy tudsoN jeszcze w październiku opuścił MAD Lions. Ostatni fotel zajął natomiast Arek „Vegi” Nawojski. 21-latek miniony sezon zaczął w barwach MAD DOG’S PACT, ale od lipca reprezentował Izako Boars. Ponadto zespół zasilił także Damian „Xo” Gołembiewski, który pełnić będzie rolę asystenta głównego trenera, Adriana „imd” Piepera.

Skład Anonymo Esports prezentuje się następująco:

Paweł „innocent” Mocek
Patryk „Demho” Tomaszewski
Oskar „oskarish” Stenborowski
Filip „tudsoN” Tudev
Arek „Vegi” Nawojski
Adrian „imd” Pieper – trener
Damian „Xo” Gołembiewski – asytent trenera
Tagi: , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
ESCA Harpoon Ultraliga

ESCA nadal z czystym kontem. Drużyna Harpoona lepsza od Forsaken w Ultralidze

Team ESCA Gaming 1:0 Forsaken HeSSZero Sett sheru Camille Xeonerr Xin Zhao Jaunatis Diana lee san...