STS
fot. Activision

Drugi sezon Warzone i Vanguard przesunięty

Na oficjalnym profilu Call of Duty na Twitterze pojawiła się informacja na temat przesunięcia startu drugiego sezonu Call of Duty: Warzone i Call of Duty: Vanguard. Powodem decyzji jest chęć na skupieniu się na balansie oraz optymalizacji gry w pierwszej kolejności. Na dodatkową zawartość w obu tytułach gracze będą musieli niestety poczekać. Nowa data rozpoczęcia sezonu drugiego to 14 lutego.

Zgodnie z planami sezon drugi miał zacząć się już 2 lutego. Niestety, ilość problemów, z jaką borykają się aktualnie gracze, jest zbyt duża. Mimo że w ostatnim czasie pojawiło się kilka aktualizacji mających na celu poprawienie jakości rozgrywki, twórcy nadal nie są zadowoleni z efektów. Co więcej, w oświadczeniu przedstawili oni także kilka aspektów, na które w szczególności chcą zwrócić uwagę. Są to optymalizacja rozgrywki, poprawienie balansu gry (w tym broni oraz ekwipunku), polepszenie stabilności oraz naprawienie bugów. W ogłoszeniu twórcy napisali też, że planują polepszyć swoją komunikację z graczami i chcą informować ich o statusie postępów nad aktualizowaniem gry na bieżąco.

Dodatkowo, jak niedawno poinformował portal The Washington Post, część z pracowników Raven Software, studia odpowiedzialnego za współtworzenie Call of Duty: Warzone, od siedmiu tygodni strajkuje. Może to mieć również wpływ na tempo, w jakim w najbliższej przyszłości gra będzie się rozwijała.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Chris, Illuminar, IHG

Diabły nadal bez zwycięstwa. Illuminar Gaming z dwoma punktami w Ultralidze

Illuminar Gaming 1:0 devils.one LeQu Camille PolskiFok Gwen Chris Trundle Diagu Xin Zhao Warszi Ga...